Gönderen Konu: Gerçek "Das Auto" kapınızda yatan 6n'ler!  (Okunma sayısı 3344 defa)

Çevrimdışı erco

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Polo 6n- Audi A3 8v
Gerçek "Das Auto" kapınızda yatan 6n'ler!
« : 21 Aralık 2012, 13:50:45 »
Arkadaşlar bir 6n sahibiyim ve ciddi bir VW kullanıcısıyım. Aynı zamanda bende Tiguan ve abimde Scirocco var. 3 aracı da az çok eşit olarak kullanıyorum. Evet yeni VW'ler çok rahat, hızlı, verimli vs... Ama başıma gelen bir kaç talihsizlik sorunu anladım ki Polo özellikle de 6n bir başka. Tiguan'ımda olan sorunu diğer bir sayfa da şöyle anlattım:

"Arkadaşlar 2011 VW Tiguan 1.4 TSI aracım anahtarı çevirince hiçbirşey yapmıyor. Yani farlar yanıyor, teyp çalışıyor, kalorifer üflüyor, akü tüketen herşey sağlam çalışıyor. Ama ne gösterge paneli ışıkları yanıyor ne de marş basıyor. 7-8 denemeden sonra çalışıyor. Başına böyle birşey gelen var mı?"

Bu olay olduktan sonra gittim, İhtiyar Polomun kapısını açtım. Marşa bastım ve araba anında çalıştı. Sağolsun bugüne kadar da beni hiiiiç yarıyolda bırakmadı. Yeni araba alırken onu satıp-satmamak arasında çok kaldım ama şimdi iyi ki satmamışım diyorum. Sizlere de tavsiyem 6n'lerinizin kıymetini iyi bilin. Bakımları düzgün yapılan bir 6n hakkaten asla yolda kalmıyor. Bu araçlar hakkaten "Das auto".
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
Ynt: Gerçek "Das Auto" kapınızda yatan 6n'ler!
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2012, 13:57:21 »
6n fenaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Çevrimdışı awensis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2012, 14:25:38 »
aynen..istanbuldan maraşa maraştan mersine tık demeden gitti maşallah...

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2012, 16:10:44 »
bakımlı olduktan sonra sorun yok

Çevrimdışı secoJazz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2012, 19:25:45 »
bakımlı olduktan sonra sorun yok

:tamamdir :tamamdir :tamamdir  azcık yedirmek gerekiyor aynen :D sonra değmeyin keyfimize :D

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2012, 23:13:34 »
ben yıpranık aldım, adam edene kadar az yolunmadım, şimdi sorun yok memnunum, bakımları yapılıp düzgün kullanıldığında bu fiyata bu performans :)

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2012, 09:12:20 »
:tamamdir :tamamdir :tamamdir  azcık yedirmek gerekiyor aynen :D sonra değmeyin keyfimize :D
pololarda gaz takıp araba kurcalanmadıysa sanzıman boğaz kelebeği klıma kontrol ünitesi triger bakımı sağlamsa on numara araç

Çevrimdışı lFaciAl

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 22 Aralık 2012, 12:02:01 »
Bir başkadır 6N nin havası :)

Çevrimdışı polo35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 22 Aralık 2012, 12:09:20 »
6n fenaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aynen:)5,5 yıldır kullanıyorum sorunlar da oldu aslında ama hepsi benden önceki kulanıcıdan kaynaklanıyordu.ee tabii zamanı gelince değişmesi gereken parçaları da ben sonuna kadar kullandıgım için sorunlar oldu fakat satsam aynı konfordaki bir araç için 7-8 bini gözden çıkarmam gerek.metalik elektronik yeşilden vazgeçemiyorum:)
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2012, 12:10:03 Gönderen: polo35 »

Çevrimdışı secoJazz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Aralık 2012, 19:14:13 »
pololarda gaz takıp araba kurcalanmadıysa sanzıman boğaz kelebeği klıma kontrol ünitesi triger bakımı sağlamsa on numara araç

bi triger kaldı benim 0 lanacak :D oda yaza artık yeter gari :D  en büyük avantajım gaz olayı yok hiç teşebbüs bile edilmemiş.