Gönderen Konu: Vw polo Classic Cam problemi  (Okunma sayısı 8456 defa)

Çevrimdışı harunsenel

• Profili Görüntüle
Vw polo Classic Cam problemi
« : 30 Temmuz 2010, 16:22:08 »
mrb arkadaşlar, 2000 model dürbün göğüs aracımın cam otomatiği mekanizmasında sürekli sorun çıkıyor.
ya tel sarıyor yada düğmeye basınca tık diyor çalışmıyor.
usatya götürüyorum cam kaldırma motoruna 1-2 kez vuruyor çalışıyoo sonra tekrar aynı.
yardımcı olurmusunuz ?

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vw polo Classic Cam problemi
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2010, 17:08:04 »
hocam o kaldırma modülüne vuracagına tamir etmeye calıssa ya  yada çkmacılara ziyaret yapsan bulabilirsin
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı fenci1981

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2011, 00:49:39 »
MERHABA HARUNSENEL.AYNI PROBLEM BENDE DE VAR.SOL ÖN CAM.USTA SÖKTÜ KAPIYI VE VURDU 2 GÜN ÇALIŞTI VE SONRA YİNE ARIZALI.CAM BUTONUNA BASINCA TIK TIK SES VAR.AMA CAM İNMİYOR.KALDIRMA MOTORU SAĞLAM,MEKANİZMA SAĞLAM DEDİ USAT AMA ÇÖZÜM BULAMADI.
VW SERVİSİNE Mİ GİTCEZ İLLA...?

Çevrimdışı borauto

• burak
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2011, 19:49:21 »
bu dürbün göğüslerin kronik hastalıgıdr  kaldırma moturunu ya tamir ettirin yada iyi bir cıkma vya sıfırı ile degistirin
burak vatan 06 mekan 09

Çevrimdışı afmbjk75

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2011, 01:32:29 »
aynı arıza bende de mevcuttu bir iki ustaya gittim senin dediüin gibi yaptı ama geçici  cam kaldırma indirme düğmesine baktır kolanya ile yada zımpara yaparak düzeliyor düğmenin içi tozlanıyor

Çevrimdışı freman58

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 30 Mart 2012, 00:26:08 »
iyi günler bende temizlettim güzel çalışıyor fakat bu sefer de kontak kapalı dahi olsa araba stop vaziyetinde sürekli burdan ses geliyor tık tık saat çalışyor gibi cam otomatiğinden bir ses geliyor ben hiç birsey anlamadım
acaba kontak kapalı olmasına rağmen bu nasıl ses yapıyor birde ilginç olanı arabayı çalıştırdğm an hatta anahtarı kontağa taktığım an buses kesiliyor bu konuda bana yardımcı olacak arkadaş var mı varsa lütfen yazın

Çevrimdışı freman58

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 30 Mart 2012, 08:39:41 »
bu gün sabah arabanın yanına bir gittip cam inmiş aşağıda.kontağı açtım düğmeye bastım artık ses de gelmiyor galiba tamamen gitti bozuldu bu araça uyan çıkma yada yan sanayi başka motorlar var mı bilen arkadaşlar var mı