Gönderen Konu: Uzaktan kumanda  (Okunma sayısı 5902 defa)

Çevrimdışı fethiyeli76

• Profili Görüntüle
Uzaktan kumanda
« : 23 Ekim 2009, 22:51:32 »
Selamlar benim arabamda merkezi kilit uzaktan kumandalı olmadığı için şu çin malı sustalı uzaktan kumandalı merkezi kilitlerden taktırdım. Anahtarınıda kestirdim orjinal gibi oldu. Kod öğrenme özelliği de var. Yalnız benim elime az kullanılmış orjinal sustalı kumanda (3 tuşlu) geçti bir yerden. Acaba bu kumandayı da benim merkezi kilitin beyniyle senkronize edebilirmiyim? Bazı forumlarda okumuştum. Anahtar programlama cihazı olan bazı anahtarcılar kumandaları programlayabiliyorlarmış. Acaba doğru mu?

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
Ynt: Uzaktan kumanda
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2009, 10:08:33 »
Chipleri uyumluysa sorun çıkacağını zannetmiyorum.  :tamamdir

Çevrimdışı aviator

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2009, 01:10:51 »
bendede 98 polo var alarm kumandası cok kotu ikili yolda giderken takur tukur ses yapıyor kontağın oraya carpıyor.sustalı yaptırmak ıstıyorum ama usta orjınal anahtarı kesıp yapacağını soyledi sizce yaptırsam sorun olurmu ımobolızer duzgun calısırmı

Çevrimdışı komutan32

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2009, 14:07:24 »
bence orjinal anahtarı kestirme yeni bir anahtar yaptır onu kestir . Zaten orjinal anahtarın plastik kısmını açtığın zaman chip çıkıyor. chipi sustalıya tak. Orjinal anahtarı bozdur ma derim.

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2009, 18:06:12 »
Ben sustalıdan takdırdım. Orjinal Anahtarıda kendim söküp hafif eğe ile yuvasına oturttum. inmobilezer'ıda içinde yuvası hazırdı oraya yerleştirdim. yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım. Ama ne olur olmaz diye aynı işlemi yedek anahtar için yapmadım.