Gönderen Konu: triger değişimi  (Okunma sayısı 11158 defa)

Çevrimdışı BARRACUDAY

• Profili Görüntüle
Ynt: triger değişimi
« Yanıtla #14 : 14 Şubat 2012, 08:32:10 »
Dün otostart.com'dan bosch polen filtresi , hava filtresi, yağ filtresi , ngk 3 tırnaklı 4 adet buji aldım kargo dahil toplam 85 tl verdim. Aracın orjinal bujisi NGK marka olduğu için onu tercih ettim. Yoksa bosch daha ucuzdu.

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #15 : 14 Şubat 2012, 23:02:09 »
arkadaşlar aracımı düzenli kontrolleini yaptırdığım bir ustam var çok bilgili ve tecrübeli yağ firmelarının kongrelerine seminerlerine katılıyor kendisi castrol cu özellikle o yağı almamı istiyor bende zaten onu alıyorum onun bana tavsiyesi aracını seven sürücü 8000 kmyi geçmez yağ değişimi için demişti hatta maddi yönden sıkıntısı yoksa 6500-7000 km de bir yağ değiştirebilir diyor. bence çok haklı! 8000 km yi geçmeyin derim. sloganı  "yeni yağ yeni motor" ;)
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı ayyıldızteam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Şubat 2012, 13:16:09 »
buji ve kablolar için kontrol edilmeli yazmıştım zaten arkadaşlar, yanlış anlaşılmış galiba. birde 4 buji 120tl olmaması lazım ??? buji kablosu bile ofiyata fazla :tamamdir
valla dostum adam gibi bujinin tanesi 30 tl aşağısını alıyon 10000 de bırakıyo sonra yolda sadece buji kablo takımı 40 küsür felan...
....SÖYLESEM TESİRİ YOK SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL....

Çevrimdışı ayyıldızteam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 16 Şubat 2012, 12:48:14 »
Dün otostart.com'dan bosch polen filtresi , hava filtresi, yağ filtresi , ngk 3 tırnaklı 4 adet buji aldım kargo dahil toplam 85 tl verdim. Aracın orjinal bujisi NGK marka olduğu için onu tercih ettim. Yoksa bosch daha ucuzdu.
slm barracuday kardeş bu oto start com dan alış veriş yapmak istiyorum yanlız sormak istediğim bişiy var güvenlimi bu arkadaşlar bide bişiy dikkatimi çekti fiyatlar çok uygun geldi bana acayip derecede bide qaldığımız ürünlerde sıkıntı çıkarsa değiştirme şansı oluyomu baya bi malzeme alıcam da ben 250 lira civarında tutuyo cevabını bekliyorum.... :) :) :) :)

Çevrimdışı BARRACUDAY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 17 Şubat 2012, 05:50:00 »
slm barracuday kardeş bu oto start com dan alış veriş yapmak istiyorum yanlız sormak istediğim bişiy var güvenlimi bu arkadaşlar bide bişiy dikkatimi çekti fiyatlar çok uygun geldi bana acayip derecede bide qaldığımız ürünlerde sıkıntı çıkarsa değiştirme şansı oluyomu baya bi malzeme alıcam da ben 250 lira civarında tutuyo cevabını bekliyorum.... :) :) :) :)

Benim aldığım parçalarda bir sorun çıkmadı. Özel servise taktırdım. Hepsi orjinal dedi. Sipariş verdikten sonra telefon edip motor numaranı , şase numaranı vs. verirsin yanlış parça gelme ihtimali ortadan kalkar. Sonuçta faturalı ürünler.
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2012, 05:52:15 Gönderen: BARRACUDAY »

Çevrimdışı ayyıldızteam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 04 Temmuz 2012, 12:03:27 »
slm arkadaşlar 2 ay önce oto starttan aracım için triger seti aldım 1 takım set+v kayışı+devir daim hepsi 150 tl tuttu parçalar elimde benim sorum şu olacak özel servise gittiğim zaman benden kaç lira işçilik alırlar bilgisi olan varmı acaba aranıza :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :tamamdir

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 04 Temmuz 2012, 13:43:01 »
triger değişimi 90000 de olur 180000 de olur 90 bin 90 bin öyle gider   ama 90 dolmadan 4 yıl dolduysa bir an evvel değişririn ayrıca 
 tiger  set olarak değiştirilmeli yani devir daim ve triger ve triger bilyası  v kayışı olarak değiştirin  yetkili servis fiyatı 225 tl ama muadil olarak 150 ye dışardada var bosh markanın arastırın dandık  marka almayın

Çevrimdışı ayyıldızteam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 04 Temmuz 2012, 15:08:39 »
triger değişimi 90000 de olur 180000 de olur 90 bin 90 bin öyle gider   ama 90 dolmadan 4 yıl dolduysa bir an evvel değişririn ayrıca 
 tiger  set olarak değiştirilmeli yani devir daim ve triger ve triger bilyası  v kayışı olarak değiştirin  yetkili servis fiyatı 225 tl ama muadil olarak 150 ye dışardada var bosh markanın arastırın dandık  marka almayın
triger setimin markası INA MARKA çok iyi olduğunu söylediler alman menşeili sanırım....

Çevrimdışı ayyıldızteam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 04 Temmuz 2012, 15:14:21 »
triger setimin markası INA MARKA çok iyi olduğunu söylediler alman menşeili sanırım....
http://www.ina.de/content.ina.de/en/aftermarket/aftermarket.jsp

Çevrimdışı ayyıldızteam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 04 Temmuz 2012, 16:14:31 »
2 ay oldu evde duruyo pek uzun yola çıkmıyorum aracı pek kullanmıyorum bu ara şirket aracı var bayramda uzun yola çıkıcam onun için bu ara değiştirmek istiyorum.... :tamamdir