Gönderen Konu: sanırım sigorta attı.  (Okunma sayısı 9952 defa)

Çevrimdışı tornspy

• Profili Görüntüle
sanırım sigorta attı.
« : 16 Haziran 2012, 11:38:17 »
slm arkadaşlar, dün plaka lambalarının biri yanmıyordu vurunca yanıyodu söktüm ampulü kontrol ettim yerini kontrol ettim.dipsiz ampullerden var ama sorun yok.yerine takayım derken sanırım sigorta attı.şimdi plaka lambaları ile beraber araç içindeki tüm lambalar yanmıyor.tavan yanıyor.dış park ve farlar yanıyor. sigorta paneli üstünde durdum biraz.1-51 e kadar sigortalar var.bilgilendirme için bir kapağın arkasında yer var ama ben bulamadım.umarım sigortadır. araç classic 2001 model.kaç nolu sigortaya bakabilirim.

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
Ynt: sanırım sigorta attı.
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2012, 13:46:43 »
Kontak üzerinde değil iken sigorta bölümünü aç tek tek sigortaları söküp kontrol et patlak sigortaları aynı amperi ile değiştir, farklı amper olmasın. Eğer uğraşmak istemezsen bir elektrikçiye götürürsen işini halledecektir.

Çevrimdışı tornspy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2012, 14:41:46 »
ustat tam olarakhangi sigorta olabilir kaç numaralı bunu bilen biri mutlaka vardır.parkları ve farları yaktığımızda yanan iç ışıkları kaç numaralı sigorta acaba.

Çevrimdışı BARRACUDAY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2012, 15:05:52 »
Aracın kitapçığında olması lazım hangi sigortaların nereye ait olduğu.

Çevrimdışı tornspy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Haziran 2012, 16:17:24 »
sigorta atmış değiştirdim düzeldi fakat şimdide bagajı kapatınca plaka lambaları sönüyo sanıım bagaj tarafındaki kablolarda ezilme bükülme var sgortayıda ordan attırmış diye düşünüyorum.

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Kasım 2012, 14:06:06 »
Yeni konu açmak istemedim, sanırım benim de sigortam attı fakat şöyle bir problemim de var kontağı kapatınca devir saati sıfırlanmıyor takılı kaldı, sebebi sigorta mıdır?

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Kasım 2012, 14:38:34 »
Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2012, 16:27:53 »
Yeni konu açmak istemedim, sanırım benim de sigortam attı fakat şöyle bir problemim de var kontağı kapatınca devir saati sıfırlanmıyor takılı kaldı, sebebi sigorta mıdır?

Aracı stop ettiğinizde benzin, hararet ve devir saati stop etmeden önce ki konumlarında kalıyorsa, parsiyel KM ve saat sıfırlanıyorsa ayrıca kontak açıldığında saatler 0 (sıfır) konumuna geliyorsa sigorta atmıştır.

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Kasım 2012, 16:31:49 »
Aracı stop ettiğinizde benzin, hararet ve devir saati stop etmeden önce ki konumlarında kalıyorsa, parsiyel KM ve saat sıfırlanıyorsa ayrıca kontak açıldığında saatler 0 (sıfır) konumuna geliyorsa sigorta atmıştır.

Teşekkürler

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #9 : 24 Kasım 2012, 17:02:15 »
Beyin yanmış (1000 - 1500 TL), gösterge motorları şaşe yapmış (750 - 1000 TL), beyine su gitmiş tamir için İstanbul'a gidecek diyen ustalara küfür edip yanından uzaklaşın. Bana da öyle demişlerdi  :bekleriz:

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 24 Kasım 2012, 17:13:14 »
İstanbul'da binlerce çeşit insan olduğu için herkese güvenmemem gerektiğinin yeterince farkındayım, okuldaki arkadaşlarımdan şehirdışından gelmiş olanlara bunu sık sık hatırlatıyorum çünkü BURASI İSTANBUL :)

Çevrimdışı alihoca20

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 28 Kasım 2012, 22:35:55 »
hocam bir de akünün üstündeki sigorta kutusunun artı kutba bağlantısına bakın

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 29 Kasım 2012, 19:51:40 »
hocam bir de akünün üstündeki sigorta kutusunun artı kutba bağlantısına bakın

Sorun çözüldü, sigortadanmış.