Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo 6K torpido malzemeleri  (Okunma sayısı 11953 defa)

polo 6K torpido malzemeleri
« : 30 Ekim 2012, 19:43:21 »
98 polo classic aracımda torpidoda bazı malzemelerim kırık degişmesi lazım (teyp çerçevesi aldım vites topuzu ve 2 adette kalorifer ızgarasına ihtiyacım var 1 tane sag torpido yanındaki ızgara digeride ortadaki bunları intenetten nerelerden sipariş edebilirim pahalı oldugunu duydum bana pahalıya patlıyacak galiba  :)

Ynt: polo 6K torpido malzemeleri
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2012, 01:40:48 »
yan ızgara 50 tl ye bn aldım ama orta ızgaralarını bulamadım..belki çıkmacılarda bulunur....yada servis...

Çevrimdışı selcukarik01

• Otomobil
    98 POLO 1.6 CLASSİC
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2016, 11:12:20 »
Bu konudan bende şikayetçiyim benim arabadada torpido kapağı kırık  yenisi çok pahalı daha ucuza mal etmenin yolu varmı?

« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2016, 13:52:33 »
Bu konudan bende şikayetçiyim benim arabadada torpido kapağı kırık  yenisi çok pahalı daha ucuza mal etmenin yolu varmı?
Benimde ilk aracımda torpidonun menteşe yerinden kırıktı yenisine 400 tl dediler bende iran yapıştırıcısı ile değişik yuvarlak plastiklerden kendim yapmıştım biraz kafa yorarsanız çözebilirsiniz bence

« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2016, 13:55:13 »
98 polo classic aracımda torpidoda bazı malzemelerim kırık degişmesi lazım (teyp çerçevesi aldım vites topuzu ve 2 adette kalorifer ızgarasına ihtiyacım var 1 tane sag torpido yanındaki ızgara digeride ortadaki bunları intenetten nerelerden sipariş edebilirim pahalı oldugunu duydum bana pahalıya patlıyacak galiba  :)
ızgaralar için bişey diyemem ama teyp çercevesinde parça kaybınız yoksa sadece çatlak varsa iran yapıştırıcısı veya hızlı coo ile yapıştırıp üstüne 3m karbon kaplama yapabilirsiniz ben öyle yapmıştım hem değişik bir hava katıyor araca hem kırıklar gözükmüyor