Gönderen Konu: ÖN KONSOL MP-3 ÇALARIN OLDUĞU YER  (Okunma sayısı 8925 defa)

Çevrimdışı msc

• Profili Görüntüle
Ynt: ÖN KONSOL MP-3 ÇALARIN OLDUĞU YER
« Yanıtla #14 : 01 Haziran 2012, 09:36:41 »
Evet arkadaşlar dün akşam işten çıktıktan sonra sanayi sitesindeki bir parçacıdan tavsiyesi üzerine siprey aldım değeri 15 tl. şaşırtıcı ama gıcırtıyı kökten çözdü. ismini şimdi hatırlayamıyorum fakat arabanın arka koltuğunda şuan yatıyor. eve gittiğimde sorunu yaşayan bütün arkadaşlarla paylaşacağım.
EFSANELER ÖLMEZ SADECE ŞEKİL DEĞİŞTİRİR.

Çevrimdışı cengizd68

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.9 TDI bora
« Yanıtla #15 : 01 Haziran 2012, 10:54:24 »
 :tamamdir

Çevrimdışı fmdural

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 02 Haziran 2012, 00:10:46 »
Evet arkadaşlar dün akşam işten çıktıktan sonra sanayi sitesindeki bir parçacıdan tavsiyesi üzerine siprey aldım değeri 15 tl. şaşırtıcı ama gıcırtıyı kökten çözdü. ismini şimdi hatırlayamıyorum fakat arabanın arka koltuğunda şuan yatıyor. eve gittiğimde sorunu yaşayan bütün arkadaşlarla paylaşacağım.

ön konsolda nerelere sıktın hocam acaba

Çevrimdışı msc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Haziran 2012, 19:28:24 »
Teybin takıldığı kısım var hocam. orası paket taş kaplı yola girdiğim anda başlıyor titremeye ve o sese çok ayar oluyorum.

Çevrimdışı fmdural

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 03 Haziran 2012, 00:49:57 »
benim arabada da göstergelerin üzerindeki yerden geliyor ses nasıl keseceğim bilemedim :s

Çevrimdışı msc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 03 Haziran 2012, 16:57:43 »
Benim arkadaşımın polosunda gösterge panelinin üstünden dediğin yerden ses geliyordu. sanayide k.rengi siyah karışımı renkte bir macun sürüyorlarmış. ses falan kalmıyormuş .araştırmanı  tavsiye ederim

Çevrimdışı fmdural

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 03 Haziran 2012, 21:40:56 »
Benim arkadaşımın polosunda gösterge panelinin üstünden dediğin yerden ses geliyordu. sanayide k.rengi siyah karışımı renkte bir macun sürüyorlarmış. ses falan kalmıyormuş .araştırmanı  tavsiye ederim

arkadaşına sorabilir misin acaba kardeşim o macunun adı neymiş birde nereyi macunluyorlarmış

Çevrimdışı msc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 04 Haziran 2012, 19:12:58 »
senin için bugün işi gücü bırakıp bu araştırmayı yaptım kardeşim :) ben belediyede çalışıyorum bugün kademeye işim düştü ve orada çalışan belediyenin araçlarını onaran kaportacı hüseyin abimiz var ona sordum. çok faydalıda bilgiler edindim.  arkadaşımın ustasının kullandığı yapıştırıcı değilde elinde gösterdi. sikaflex mi ne. daha önce duymadım, neyse gösterge üst panelini kaldırıp altına sürüyormuşsun.  kurumasını beklemeden yapıştırıyorsun. daha sonraki aşamada protez diş yaptıranlar bilir. dişi yapıştırdıktan sonra mor bir ışık dişin etrafında gezdiriyorlar olay aynı. bununda çevresinde kırmızı renkte ısı yayan bir ışık gezdirip panelin ayarlamasını yapıp kurumasını bekliyorlarmış. ilçemizde kanalizasyon çalışması olduğu için yollar perişan belediyeye aldığımız 0 arabalar bile içinden 10 yıllık araçmış gibi ses geliyor. şeffaf renkte taşma olduğunda sırıtmıyor. (bunu bilakis kendim gördüm) ve işe yarıyor. yakın zamanda arkadaşım gelecek ondanda gerekli bilgileri alıp paylaşırım...

Çevrimdışı fmdural

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 04 Haziran 2012, 23:22:28 »
senin için bugün işi gücü bırakıp bu araştırmayı yaptım kardeşim :) ben belediyede çalışıyorum bugün kademeye işim düştü ve orada çalışan belediyenin araçlarını onaran kaportacı hüseyin abimiz var ona sordum. çok faydalıda bilgiler edindim.  arkadaşımın ustasının kullandığı yapıştırıcı değilde elinde gösterdi. sikaflex mi ne. daha önce duymadım, neyse gösterge üst panelini kaldırıp altına sürüyormuşsun.  kurumasını beklemeden yapıştırıyorsun. daha sonraki aşamada protez diş yaptıranlar bilir. dişi yapıştırdıktan sonra mor bir ışık dişin etrafında gezdiriyorlar olay aynı. bununda çevresinde kırmızı renkte ısı yayan bir ışık gezdirip panelin ayarlamasını yapıp kurumasını bekliyorlarmış. ilçemizde kanalizasyon çalışması olduğu için yollar perişan belediyeye aldığımız 0 arabalar bile içinden 10 yıllık araçmış gibi ses geliyor. şeffaf renkte taşma olduğunda sırıtmıyor. (bunu bilakis kendim gördüm) ve işe yarıyor. yakın zamanda arkadaşım gelecek ondanda gerekli bilgileri alıp paylaşırım...

Teşekkür ederim kardeşim Allah razı olsun. Benimde dayım memlekette vw ustası gidince onun kaportacısına gider anlatırım senin bu dediklerini çözmeye çalışırım problemi. Tekrar teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

Çevrimdışı msc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 05 Haziran 2012, 10:55:17 »
önemli değil kardeşim nezaman istersen elimizden geldiği kadarca yardım ederim.