Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Motor Beyni Tamir Edilir mi?  (Okunma sayısı 35714 defa)

Çevrimdışı bkzmn

• Baki ZAMAN
Ynt: Motor Beyni Tamir Edilir mi?
« Yanıtla #14 : 20 Ocak 2012, 16:13:25 »
Bence motorun arka yüzü oldukca boş ve en müsait yer orası belkide ondandır. Ama tam bilmiyorum.

« Yanıtla #15 : 21 Ocak 2012, 00:05:37 »
Tasarım ve gelişme ve tecrübe ile ilgili bir durum heralde yeni modellerde torpido içine saklıyorlar heralde.
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

« Yanıtla #16 : 06 Mart 2012, 14:40:11 »
arkadaşlar bende 2000 model polo classic comfortline var dürbün göğüs bu aracın beyni tam olarak nerde bulunuyor birde ben araçı yıkattım ama şuan çalışıyor bir sıkıntı gözükmyor sonradan bir sıkıntı olur mu ?beyinine su geçmiş olabilir mi ?beyininin bozuldğunu  oksitlendiğini nasıl anlayabiliriz?birde bir sey sormak istiyorum geçellerde bir iki kez abs  yandı söndü bu neden olabilir anlayan arkadaşlar cevap verrise sevinirim

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
« Yanıtla #17 : 07 Mart 2012, 23:25:58 »
arkadaşlar bende 2000 model polo classic comfortline var dürbün göğüs bu aracın beyni tam olarak nerde bulunuyor birde ben araçı yıkattım ama şuan çalışıyor bir sıkıntı gözükmyor sonradan bir sıkıntı olur mu ?beyinine su geçmiş olabilir mi ?beyininin bozuldğunu  oksitlendiğini nasıl anlayabiliriz?birde bir sey sormak istiyorum geçellerde bir iki kez abs  yandı söndü bu neden olabilir anlayan arkadaşlar cevap verrise sevinirim

Beyin sileceklerin altında tam ortada ortadaki plastik kapağı sökün görürsünzü Abs ışığı yandı diye beyin oksitlendi demek yanlış olur siz o kapağı açın hazı o gideride temizlersiniz risk ortadan kalkar
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.