Gönderen Konu: Klima ızgarası ve motor ısınma problemi!!!!!  (Okunma sayısı 4321 defa)

Çevrimdışı pologarage

• Profili Görüntüle
Klima ızgarası ve motor ısınma problemi!!!!!
« : 08 Şubat 2012, 20:50:40 »
herkese iyi forumlar ilk olarak yüklemiş olduğum resimdeki eksik olan parçanın adını tam olarak bilmiyorum ama oto sanayideki parçacılarda bulamadım şanlıurfa da bulunmaktayım nerden temin edecegim konusunda yardımlarınızı bekliyorum ikinici  olarak ise malum kış şartları havalar soğuk gidiyor ama motor anormal şekilde ısınmıyor buda aracın lpg ye geçişini uzatıyor araçta full antifiriz var su hiç yok yaz başında kışlık bakımın da konuldu bu konudaki görüş ve önerilerinizi bekliyorum herkese şimdiden çok teşekkürler resim yükleyemedim link               http://d1202.hizliresim.com/u/8/2k15d.jpg
VATAN SEVGİSİNDEN KAYNAKLANAN FEDAKARLIK DUYGUSU DEJENERE RUHLARA GÜLÜNÇ GELİRMİŞ

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
Ynt: Klima ızgarası ve motor ısınma problemi!!!!!
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2012, 03:08:09 »
arkadaşım bu arkadaşa sor istediğin parçayı,
http://www.vwtr.net/forum/araniyor/alpers3-dukkan-ne-ariyosan-t18010.0.html
ısınmama problemine gelince hararet müşürüne baktır büyük ihtimalle o bozuk olabilir.
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı pologarage

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2012, 19:38:17 »
hararet göstergesı kalkıyo ama motor çok geç ısınıyor bu polo ya has bir şeymi yoksa benim araçtamı bir anormallik var
VATAN SEVGİSİNDEN KAYNAKLANAN FEDAKARLIK DUYGUSU DEJENERE RUHLARA GÜLÜNÇ GELİRMİŞ

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2012, 04:49:43 »
hararet göstergen kalkmaya başladığı zaman motor zaten ısınmıştır arkadaşım zaten motorun sıcaklığı ile soğutma sıvın ısınıp hararet göstergen hareketlenir sen motor ısınmıyor derken aracın içindenmi bahsediyorsun? eğer öyle ise hararet göstergende normal motor tam ısındığında 90 da duruyorda yinede aracın için ısınmıyorsa polen filtrene baktır... içeri ısıyı taşıyan borularda ek yerinden ayrılma falan da olabilir???
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2012, 23:32:09 »
Termostat'ı değiştirin sitede Alper beydende çıkma olarak ızgaraları temiz edebilirsiniz. ızgaraların sıfırı çok pahalı
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı cengizd68

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.9 TDI bora
« Yanıtla #5 : 08 Mart 2012, 17:55:56 »
yazdıklarınızın yanında eğer hararet sürekli oynuyorsa termostattandır bendede oluyordu orjinalini taktırdım -25 derecede bile 90 da sabit duruyor