Gönderen Konu: katalitik konvertör iptal ettiren varmı?  (Okunma sayısı 3226 defa)

Çevrimdışı tornspy

• Profili Görüntüle
katalitik konvertör iptal ettiren varmı?
« : 21 Nisan 2012, 10:58:39 »
s.a. katalitik konvertör iptal ettiren varmı.ettirdikten sonra hiç sorun yaşadınızmı.

Çevrimdışı BARRACUDAY

• Profili Görüntüle
Ynt: katalitik konvertör iptal ettiren varmı?
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2012, 11:19:15 »
Aracımı alırken katalizatör yoktu. Muayene dışında bir sorun yaşamadım.

Çevrimdışı tornspy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2012, 11:40:23 »
hocam bende benim pedallarda ve direksiyonda vibrasyon oluyorda ondan sormuştum.bazı yerlerde okudum bu gibi sorunlar yapabilir diye.araç dururkende giderkende gaz verdiginde vibrasyon yapıyor.viteste giderken gazı bıraktığımda artıyor.kimse çözüm bulamadı. bi baktırayım biyordum bu katalizör yerine konan susturucu aparata

Çevrimdışı BARRACUDAY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2012, 13:55:50 »
hocam bende benim pedallarda ve direksiyonda vibrasyon oluyorda ondan sormuştum.bazı yerlerde okudum bu gibi sorunlar yapabilir diye.araç dururkende giderkende gaz verdiginde vibrasyon yapıyor.viteste giderken gazı bıraktığımda artıyor.kimse çözüm bulamadı. bi baktırayım biyordum bu katalizör yerine konan susturucu aparata

Hava hortumlarını, hava filtresinin kutusunu iyice bi kontrol et istersen. Çatlak olabilir.

Çevrimdışı tornspy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2012, 14:46:21 »
balıkesirdeyim henuz bunu anlayan ustaya rastlamadım.biraz titizim bu konularda sıkıntı yapıyorum.ustalar bırak iyice bi kontrol edelim diyolar.bırakıncada neler olucak belli değil.