Gönderen Konu: Cam krikosu  (Okunma sayısı 9884 defa)

Çevrimdışı CoCeY

•  
    • Profili Görüntüle
Cam krikosu
« : 16 Ekim 2014, 13:49:02 »
Arkadaşlar merhaba. Benim sol ön cam krikosu sürekli arıza yapıyor. söke taka iyice dağıldı. Bende 175 liraya sıfır bi motorlu kriko aldım. ancak orjinal motorun soketinde 8 adat kablo var. aldığım krikonun motorunda ise 2 adet.
 Voltajları ölçtüm biçtim ama bi türlü uyduramadım sanırım bi kaç yerde köprüleme yapmak gerekiyor. Böyle birşey uygulayan varmı yada bana bi önerisi olan varsa sevinirim.
Şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

Çevrimdışı CoCeY

•  
    • Profili Görüntüle
Ynt: Cam krikosu
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2014, 12:41:09 »
Arkadaşlar olmadı bilginiz olsun. Aldığımı iade ettim. Çıkma kriko buldum onu taktım.

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2014, 15:45:04 »
birinde 8 diğerinde 2 şaşırtıcı.o 2 olan şase bağlantısıdır biri indirir diğeri kaldırır.akım olarak.tofaş türü araçlara olur poloya uymaz zaten.
 :tamamdir

Çevrimdışı CoCeY

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2014, 18:20:38 »
Parçayı vw parçacısından aldım parçacının iddaalaşması uzerine. uymassa geri getiririm diyede tembihledim.  :)  İlginçtir kutunun uzerinde polo classic cordoba ibiza vs. diye yazıyordu. Birde 6k ile başlayan bir seri numarası vardı. Sanırım manuel camları elektirikliye cevirmek için uretilmiş yan sanayi bir parça. tofaş sistemi gibi basit bi duzen yapıp kullanmak için.