Gönderen Konu: izalosyon  (Okunma sayısı 3555 defa)

Çevrimdışı nuri foter

• Profili Görüntüle
izalosyon
« : 22 Şubat 2010, 13:13:38 »
selam arkadaşlar arabamın tabanında kaynak işi vardı yaptırdım koltuklar sökülmüşken bende alt tabanı izalosyon yaptım sonra cam yünü (izocam) la kapladım güzel oldo sesi kesti sovugu kesti yalnız duyduguma göre su deyınce izocam bozuluyomuş başka tür izolosyon malzemesi bilen arkadaşlar yazarlarsa memnun olurumherkese selam

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: izalosyon
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2010, 14:27:25 »
selam arkadaşlar arabamın tabanında kaynak işi vardı yaptırdım koltuklar sökülmüşken bende alt tabanı izalosyon yaptım sonra cam yünü (izocam) la kapladım güzel oldo sesi kesti sovugu kesti yalnız duyduguma göre su deyınce izocam bozuluyomuş başka tür izolosyon malzemesi bilen arkadaşlar yazarlarsa memnun olurumherkese selam

ben eski passata kalın sünger döşemiştim baya faydalı oldu :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
Ynt: izalosyon
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2010, 16:07:23 »
bir çok çeşit izalasyon malzemesi mevct araştırıp uygun olanı bulmak lazım araçlarda suya ve ısıya dayanıklı ses kesen izolasyon malzemesi kullanmak gerekiyor cam yünü tarzındaki mazlemeler kolay alevlenebildiğinden tehlike yaratabiliyor.