Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Gösterge panelindeki işaretin anlamı nedir. Resim Koydum Lütfen Bilen var mı?  (Okunma sayısı 28739 defa)

Çevrimdışı COBIO

• Polo Kardeşliği...
Arkadaşlar Bu gün Polomun Gösterge panelinde resimde işretlediğim ışık yandı yanıp sönüyor kullanma kitapçığı olmadığı için ne anlama geldiğini bilemedim ama bu ikaz beni çok korkuttu ne alam geliyor bilen varmı varsa lütfen yardımcı olsun ne yapmam gerekiyor bu ikaz lambasını söndürmem için sorun nedir acaba????

yeşil alan ile işaretlediğim ikaz lambasının anlamı nedir ???? :'(
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2008, 21:34:08 Gönderen: G60 »
Polo Kardeşliği...

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
yuvarlak içindeki hararet lambası.
aracın suyunu kontrol ettiniz mi, eksik olabilir.

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
Geçen gün benimde başıma geldi.. yanıp yanıp söndü yolda giderken hararet göstergeside 110 a çıktı... radyotöre su gönderin bir parçanın kırık olduğunu tespit ettik sonra...

ama söylenildiği gibi.. radyatör su eksiltmişte olabilir yanılmıyorsam...
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
arkadaşlar haklı radyatör suyun eksik antifirizle tamamla artık :tamamdir
Mk3 gti

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
yanıo senin araba :)
nereye dönersen dön, ..çın hep arkada kalır..

Çevrimdışı COBIO

• Polo Kardeşliği...
Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ennnn kısa zamanda Suyuna bakacam Umarım su eksikliğinden kaynaklanıyordur....  :tamamdir
Polo Kardeşliği...

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ennnn kısa zamanda Suyuna bakacam Umarım su eksikliğinden kaynaklanıyordur....  :tamamdir
en kısa zamanda bakma bence hemen bak ve antifirizle tamamla sonradan pişman olmayasın.
Mk3 gti

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
en kısa zamanda bakma bence hemen bak ve antifirizle tamamla sonradan pişman olmayasın.

erdem kesinlikle haklı.. ihmale gelmez.. hızlı bir şekilde suyunu kontrol ettir ve denildiği gibi antifriz ile doldur.. ben de öyle yaptım... umarım sorun sudandır ve büyük bir şey yoktur...

geçmiş olsun tekrar....
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

Çevrimdışı COBIO

• Polo Kardeşliği...
Teşekkürler Arkadaşlar peki şözüm için aşağıdaki şeyimi yapmam lazım acaba???? :o
Polo Kardeşliği...

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
aynen öyle
Mk3 gti

Teşekkürler Arkadaşlar peki şözüm için aşağıdaki şeyimi yapmam lazım acaba???? :o

antifirizle tamamlar istersen arkadaslar haklı, aslında komple boşaltıp antifirili pembe motor sularındanda kullanabilirsin.

arkadaşım su haznen normal gözüküyor.. Max seviyesinde zaten ben mi yannş görüyorum yoksa.
PoLo BiR Ya$aM TarzıdıR.!

Çevrimdışı COBIO

• Polo Kardeşliği...
yok o resim eski şu an kontrol ettiğimde minumumdaydı :bekleriz:
Polo Kardeşliği...

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
Neden eksilttiğinide araştırmak lazım ???