Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Gösterge İkaz Lambalarının Anlamları Nedir?? Resimli  (Okunma sayısı 83014 defa)

Çevrimdışı COBIO

• Polo Kardeşliği...
Ynt: Gösterge İkaz Lambalarının Anlamları Nedir?? Resimli
« Yanıtla #14 : 03 Ocak 2009, 14:45:41 »
Salman bana çatacağına engin bilgilerini paylaşsaydın eminim daha hayırlı işler yapmış oldurdun boş boş mesaj yazarak ortalığı bulandıracağına yazmayarakta emin başka bir hayır işlemiş olurdun. Bu gösterge ışıklarından tabiki temel olanalrı biliyorum. ama bilmeyenler için tümünü numaralandırdım. Bu konuya açıklık getiren detaylı bilgi veren arkadaşlara sonsuz teşekkür...
Polo Kardeşliği...

Çevrimdışı erco

• Otomobil
    VW Polo 6n- Audi A3 8v
Ynt: Gösterge İkaz Lambalarının Anlamları Nedir?? Resimli
« Yanıtla #15 : 03 Ocak 2009, 20:31:14 »
Erco sakın poloyu vurdurmaya kalkma, allah muhafaza beyinden olursun makinada, çok zorda kalırsan, aracın tum elektrik çeken aksamları sonuna kadar aç ondan sonra vurdurmaya çalış, (farlar, sis lambaları, iç Lamba... vs) vurdurma sırasında olucan ani yuksek gelen voltaj araç içi elektronik aksama zarar verebiliyor...

İşte bak bilmedğim birşey daha öğrendim :) Ancak sitenin diğer bölümünde ikaz lambaları ile ilgili bilgiler yeterli olmasına rağmen Polo bölümündeki konu çok yetersiz gibi geliyor bana. Bence el birliğiyle onu yenilemeli ve COBIO gbi arkadaşlarımıza yardımcı olmalıyız.
İhtiyar döver onları...