Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Klima taktırmak  (Okunma sayısı 10523 defa)

Klima taktırmak
« : 23 Ağustos 2010, 01:52:12 »
Selam.. 2000 model VW Polo Classic 75 bg lik bir aracım var.. ALM motor kodu olarak geçiyor. Araçta klima yok.. bu araca klima taktırma şansı varmıdır? Varsa ortalama maliyet ne kadardır?

Not: Aracı sat klimalı al demeyin :) ilk göz ağrım ve 32 bin km den itibaren ben kullanıyorum.. aracım çok temiz ve uzun bir zaman satmayı düşünmüyorum..

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: Klima taktırmak
« Yanıtla #1 : 23 Ağustos 2010, 10:30:22 »
klima taktırırsın sonucta motor ve şase üzerinde hali hazırda yerleri vardır, maliyeti sıfır ile çıkma arasında değişir bin ikibin tl arasında belki fazlada söylemiş oldum, alper abi var sitede ondan sorustur çıkma dükkanı var o sana sistemi sayar maliyet çıkar ortaya
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #2 : 23 Ağustos 2010, 10:47:15 »
aslında servise gidip kontrol ettirmem lazım.. klima yerleri var mı diye.. klima yeri yoksa eğer vazgeçebilirim taktırmaktan.. ya da çok iyi bir usta bulmam lazım..

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2010, 11:44:47 »
aslında servise gidip kontrol ettirmem lazım.. klima yerleri var mı diye.. klima yeri yoksa eğer vazgeçebilirim taktırmaktan.. ya da çok iyi bir usta bulmam lazım..

randıman olayı önemli vantilatör gibi çalısacaksa hiç gerek yok
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2010, 11:51:44 »
öyle çalışacaksa ön direklere 2 vantilatör koyarım :)

« Yanıtla #5 : 23 Ağustos 2010, 14:42:06 »
kardes orjınalden yerlerı hazırdır set seklınde alacagından hepsının yerı hazır olur klımasıda gayet duzenlı calısır tabıı malzemeler duzgun we orjınalse ama maalıyet olarak bıraz tuzlu bı hesap cıkabılır bılgıne...

« Yanıtla #6 : 23 Ağustos 2010, 15:00:03 »
2000 tl ye kadarsa taktırıcam.. kafaya koyduk artık.. satmayı hiç düşünmüyorum çünkü..

« Yanıtla #7 : 23 Ağustos 2010, 16:22:45 »
gaziantep den bi araştırma yapın bu klima parçaları oralarda çok oluyor.1000tl civarına mal edebilirsiniz. zamanında corolla için araştırmıştım.

« Yanıtla #8 : 24 Ağustos 2010, 10:05:25 »
Diyarbakır'dan başladık aramaya..