Gönderen Konu: ekonomi cihazı  (Okunma sayısı 11068 defa)

Çevrimdışı ADA555

• Profili Görüntüle
ekonomi cihazı
« : 04 Mart 2008, 17:58:43 »
Selam arkadaşlar. Ekonomi Cihazı hakkında bilgisi olan veya kullanan varsa negibi avantaj ve dezavantajları vardır.Bilgi verirse sevinirim. .SUPER ECONOMY - Ekonomi Cihazı..

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
Ynt: ekonomi cihazı
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2008, 21:33:54 »
yok öyle bişey ekonomik falan .onlara aldanıpta paranı çöpe atma  :tamamdir

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2008, 21:51:34 »
yok öyle bişey ekonomik falan .onlara aldanıpta paranı çöpe atma  :tamamdir

+1 katılıyorum, para tuzağı olan bir mıknatıs parçası...

Kesinlikle tasarrufla falan alakası yok yakıt içerisindeki atomları sadece içerisinde bulunan mıknatıs sayesinde manyetik bir alanla duzenliyor, verdiğin paraya değecek bir parça değil, çok azda olsa bir yararı vardır tabiki zararı yok, hortum falanda delinmeden yapılan bir işlem olduğu için sorun yok ama yakıt tasarrufu bekleme yarar olarak...   :tamamdir

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Mart 2008, 00:44:23 »
Komik geliyo banada.Ah bu çinliler hep onların işi :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Mart 2008, 01:20:00 »
  Söz konusu malzemenin iç yapısıni şimdi resimledim hiç bir farkı yok, aradan gecen kablonun benzin hortumu olduğunu düşünün...(resimdeki örnek alternetif akımın gelişini düzenlemek için elektrik kablosu üzerine takılan bir filtredir, yapı olarak söz konuus urunden bir farkı yoktur...) Resimler alıntı değil kendi paylaşımımdır  :tamamdir

bir adet muhafaza kutusu, içerisinde 2 adet manyetik alan yaratmak için kullanılan ortasından benzin hortumu geçebilecek çapta ortası oyulmuş mıknatıs...