Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: direksiyondan gelen ses  (Okunma sayısı 5867 defa)

Çevrimdışı dgn

direksiyondan gelen ses
« : 12 Nisan 2010, 13:03:13 »
arkadaşlar 99 polo classic var. kontağı açtığımda direksiyondan sanki ateşin üzerine su dökmüş gibi foss diye bi ses geliyo. 2 sn falan sürüyo ve geçiyo. sadece kontağı ilk çevirdiğimde geliyo. arabada herhangi bir problem yok. sebebini bilen veya başına gelen varsa yardımcı olursa sevinirim. birde ben arabayı yeni aldım sayılır onun için soruyorum: sanki manevrası biraz az gibi geliyo bana. bütün pololarda böylemi yoksa benim rot ayarlarındamı bi problem var?

Ynt: direksiyondan gelen ses
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2010, 14:48:00 »
Bu acaba benzin pompasının sesi olabilirmi? kontağı açtığında onun sesi gelir de öyle ateşin üzerine su dökülmüş gibi değildir ama..

Çevrimdışı dgn

« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2010, 16:57:57 »
yok benzin pompası değil. onun sesini ayrıca duyuyorum. zaten daha önce yoktu. 3-4 gündür var. heralde bi arıza çıkarıcak ama bekliycez artık. çünkü artık karar verdim arızalar birikince ustaya götürcem:) birini yaptırıp geliyorum yolda başka bişey bozuluyo. hepside arabanın çalışmasını engellemeyen ama sinir bozucu arızalar.

« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2010, 00:48:19 »
bizim araba da aynı problem var acaba ne olabılır=?

Çevrimdışı yilmaz

• IQWTCI
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2010, 10:16:34 »
mrb arkadaşlar aranızda yeni katıldıım.Anlattığınız sorun bendede vardı direksiyon hidroliği ve direksiyon pompasıyla ilgili, hafif ses yapıyodu hidrolik yağı değişti şiimdilik bi sorun yok.Ama direksiyon pompasıyla ilgiliyse ihmal etmemek gerekir.

« Yanıtla #5 : 19 Mart 2012, 23:22:18 »
bu ses kontagı kapatırkende geliyor mu?

« Yanıtla #6 : 19 Mart 2012, 23:23:06 »
bende kontagı kapatırken aynı sekilde öle bir ses geliyor