Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: arıza  (Okunma sayısı 11503 defa)

arıza
« : 20 Şubat 2014, 00:16:54 »
selam arkadaşlar bende 99 polo classic arabamın devir saati ile hız saatinde ara sıra takılıyor bazen çalışıyor bazen çalışmıyor bunun için ne yapmam lazım sizden bilgi alırsam sevinirim yani sadece büyük 2 saatler çalışmıyor diyerleri sorunsuz çalışıyo

Ynt: arıza
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2014, 09:47:54 »
bi elektrikçiye göster istersen büyük ihtimal gösterge ile alakalı bi durum gibi duruyor geçmiş olsun

« Yanıtla #2 : 20 Şubat 2014, 23:36:54 »
tşk

« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2014, 15:12:25 »
Arkadaşlar arabamın sunroofunun sol sipralinin ucundaki tutya parçası lazım. Yoksa sipraliyle birlikte ileri geri çekmeye yarayan parça lazım. Bunu nasıl temin edebiliriz? Birde ön torpidonun üstündeki ve arka kolonların yanındaki hoporlere benzer boşluklar ne işe yarıyor? Benimkilerin içleri boş. İlginize teşekkürler.

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2014, 15:27:02 »
................ön torpidonun üstündeki ve arka kolonların yanındaki hoporlere benzer boşluklar ne işe yarıyor? Benimkilerin içleri boş. ..................
Tweeter yerleri olabilir.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

« Yanıtla #5 : 14 Eylül 2014, 00:05:32 »
Oradaki tweeter yerlerine takılan orjinal kolonları nerede bulabilirim ve fiyatı ne kadardır? Bilgileriniz için teşekkür ederim.

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #6 : 15 Eylül 2014, 09:19:52 »
1-2 liraya gereksiz ıvır zıvır çin ürünleri satan dükkanlarda satılanlardan alıp takabilirsiniz, ben öyle yaptım, bayağı güzel ses aldım...
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

« Yanıtla #7 : 21 Eylül 2014, 22:16:53 »
tşk