Gönderen Konu: Araçta vibrasyon zırıltı arızası yardım!  (Okunma sayısı 3688 defa)

Çevrimdışı tornspy

• Profili Görüntüle
Araçta vibrasyon zırıltı arızası yardım!
« : 24 Şubat 2012, 23:17:29 »
s.a. arkadaşlar 2001 1.6 comfort kullanıyorum.Araçta son 2 aydır özellikle pedallar konsol ve direksiyonda hissedilen bir vibrasyon ve zırıltı var.Özel bir servise gittiğimde sol motor kulağı değişicek dediler bende sağ-sol değiştirttim.Fakat sorunum çözülmedi.Şimdi aynı servis müsait bi zamanda aracı bırak kontrol edelim dedi. Henuz bırakmadım. Başka bir servise gittim. Motor kasaya titreşim veriyor motor kulaklarındandır dedi değiştiğini söyledim.Ön motor kulağı kasaya rahat oturmuyor ön motor kulağınıın oturduğu demir biraz yamulmuş olabilir dedi.Tatmin olmadım.Bilmiyorum belkide söylediği doğrudur.Zaten Son zamanlarda motor sesinde artma devirde oynama var diye başka bir problem olabilir diye henuz bişey yaptırmadım.Aracın gidişinde bişey yok.Gayet iyi gidiyor.Böyle bir durum başınıza geldi mi? Bana ne önerirsiniz.Başka ne gibi arızalar bu sorunu yapar.Yardımlarınızı bekliyorum.Herkese selam ve teşekkürler...

Çevrimdışı _polo_classic_

• Profili Görüntüle
Ynt: Araçta vibrasyon zırıltı arızası yardım!
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2012, 18:50:14 »
poloların çoğunda titreme sorunu var genellikle 2000 ile 3000 devir arası oluyor eğer sorunu çözebilirsen yazda bizde baktırırız şimdiden geçmiş olsun  ;)