Gönderen Konu: Araçlarınızın Altına Dikkat  (Okunma sayısı 17788 defa)

Çevrimdışı High Voltage

• Profili Görüntüle
Araçlarınızın Altına Dikkat
« : 09 Ekim 2009, 23:27:47 »
  Arkadaşlar ufak bir uyarı: 99 Polo Classic aracımın plastik yada fiber olan karter muhafazasını Eskişehir'de yetkili servise (GÜÇLÜ) sordum, fiyat içler acısı::: 592 TL.

Lütfen araçlarınızın altını biryere vurmayın, Lütfen dikkat!!!!!
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2009, 23:28:41 Gönderen: High Voltage »

Çevrimdışı onuruslu

• Profili Görüntüle
Ynt: Araçlarınızın Altına Dikkat
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2009, 00:11:24 »
ne alakası var ya ben hep vuruyorum sürtüyorum arabanın altını bişey olmuyo senin araba dayanıksızsa ben neyapayım.

Çevrimdışı High Voltage

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2009, 00:57:07 »
  Alakasını sanırım şöyle açıklayabilirim: aracımızın altını kötü bir şekilde vurduğumuzda karter muhafazası maazallah kırılıp parçalanabilir.Bu durum kötü şeylerin başlangıcı olabilir zira yağmur çamur vs etkilere maruz kalan muhtelif kayışlar bilyalar vs zarar görebilir.Tüm bu etkilerden korunmak için dayanıksız arabaların kırılan karter muhafazaları bazen (çıkması veya yan sanayisi bulunamaz yada tercih edilmezse) servisten almak gerekebilir.Arabası dayanıksız olan arkadaşların aklında biyerlerde bu bilgi olsun diye yazmıştım sadece.Kötü bi amacım yoktu yani!
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2009, 00:59:08 Gönderen: High Voltage »

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #3 : 10 Ekim 2009, 10:00:22 »
  Arkadaşlar ufak bir uyarı: 99 Polo Classic aracımın plastik yada fiber olan karter muhafazasını Eskişehir'de yetkili servise (GÜÇLÜ) sordum, fiyat içler acısı::: 592 TL.

Lütfen araçlarınızın altını biryere vurmayın, Lütfen dikkat!!!!!

dostum ankarada bursa da çıkmacı teli bulacaksın. Kargo yapıyorlar. Yetkili servis böyle hep söylüyoruz. Yada orjinal parça satan yerler var. Atılgan VW,Türkyılmaz VW, ayan vW. vs.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı black eagle

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Ekim 2009, 14:12:39 »
Ender arkadaşımız bizi ne güzel uyarmış böyle tehlikelere karşı çok teşekkürler... ama onur arkadaşımızın da sanki arabanın altını vurmak yada sürtmek  marifetmiş gibi karşı çıkması bana komik geliyor ... :D

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Ekim 2009, 15:14:41 »
haklısın. onuruslu biraz gereksiz konusmus. herhalde sinirli bir zamanina denk geldi :)
adam iyi niyetinden bizi uyarmak istemis yalnizca.

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Ekim 2009, 15:36:52 »
bende arabamın altını vurmustum ve direksiyon pompasının kasnagını falan yamultmustum onur arkadasımız bu uyarının sadece kendisin yapıldıgını sandı sanırım..bizi uyardıgın için teşekkür ederim

Çevrimdışı High Voltage

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Ekim 2009, 17:12:18 »
  Arkadaşlar hassasiyetiniz için teşekkürler.Naçizane hiç olmazsa birkaç arkadaşımın dikkatini zarar görebilecek bölümlere (bu arada mikailede tecrübesini paylaştığı için eyvallah olması gereken ortam budur :tamamdir)vede yetkili VW servislerindeki uçuk fiyatlara çekebildiysem ne mutlu bana.
dostum ankarada bursa da çıkmacı teli bulacaksın. Kargo yapıyorlar. Yetkili servis böyle hep söylüyoruz. Yada orjinal parça satan yerler var. Atılgan VW,Türkyılmaz VW, ayan vW. vs.

06onur tavsiye için eyvallah.Çok doğrusun ama herkes bu imkanlara ulaşamayabiliyor.İşte burada sen gibi arkadaşlae devreye giriyor ve sıkıntısı olan arkadaşa bir yol gösteriyorsunuz, belkide derdine gayet uygun bişekilde derman olabiliyorsunuz.Teşekkürler.Aslında bende Ankara'ya gelicemde vardiyalı çalıştığım için biraz zaman geçmesi gerek.Ama gelirsem kapını çalıp tanışmak isterim, fikirlerini dinlemek isterim.

Sağolun arkadaşlar :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı onuruslu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Ekim 2009, 18:26:52 »
bakın dostlarım siz galiba arabanıza bir bebek gibi bakıyorsunuz benim demek istediğim ben o kadar vurdum arabanın altını bişey olmadı. Yinede ender arkadaşım sağolsun uyarmak istemiş iyi niyetinden dolayı :)

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 10 Ekim 2009, 19:23:32 »
592 tl mi Allah Allah bi gariplik olmalı bu işte kesinlikle.Karter muhafazası tek parça halinde mi araçlarınızda? Yarın bide yedek parçadan ben sorgulatıyım bi gariplik olmalı bu işte.Karter muhafazası olsa olsa en pahalı haliyle 135-140 civarı olması lazım.

Çevrimdışı orhzng

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Ekim 2009, 19:54:20 »
arkadaşlar sekam karter muhafaza önemli
bende de 2005 polo var altına baktım plastik yada mika gibi bişi var ben lazer kesim işindeyim sac kesimi yapıyoruz X bi firmaya karter kesimi yapıyoruz bizden maliyeti taş çatlasın 15 tl sonra elektrostatik boya sonra firma bunu alıp bayilere veriyor + maliyet
ve en sonunda servisler   :D  insanı şok eden fahiş fiyatlarla karşımıza çıkarıyor ama karter önemli ihmal etmeyin 

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #11 : 11 Ekim 2009, 00:38:07 »
Polonun altında plastik var büyük bir sac muhafaza yok çünkü!
Ben böyle biliyorum ki doğru olamalı. Büyük kazada şase büküldüğünde motoru yere bırakıyor.Motor kızaklı yani. Sebebi şoför kabinine yanaşıp ölüme sebebiyet vermesin diye.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2009, 00:40:50 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Ekim 2009, 12:29:15 »
Polonun altında plastik var büyük bir sac muhafaza yok çünkü!
Ben böyle biliyorum ki doğru olamalı. Büyük kazada şase büküldüğünde motoru yere bırakıyor.Motor kızaklı yani. Sebebi şoför kabinine yanaşıp ölüme sebebiyet vermesin diye.
Doğru  :tamamdir

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 13 Ekim 2009, 22:54:02 »
uyarılar bilgiler için teşekkürler
servisler gerçektende bazen çok pahalı doğuşu tavsiye etmem bu arada
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM