Gönderen Konu: Amortisörleri değiştiricem ....................?  (Okunma sayısı 6200 defa)

Çevrimdışı gvn42

• Profili Görüntüle
  arkadaşlar herkese merhaba. 98 model polo classik arabam var.ön amortisörleri ve takozları değiştiricem.geçenlerde ustaya gittim bana amortisörün tanesine 95 tl, takozların tanesine 35 tl, işçilikte 70 tl istedi.bende parçaları aksaraydan alamayı düşünüyorum.fiyatlardan ve amortisör markaları hakkında bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
Ynt: Amortisörleri değiştiricem ....................?
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2009, 18:23:41 »
Aşağıda telefonunu verdiğim ilkay otoyu arayabilirsin ama bu saatte kapatmış olabilirler. Yarın açıktır. Geç cevap verebildiğimiz için kusura bakma. Bu saatlerde genelde forum üyeleri işlerinden çıkmış evlerine gidiyor olduklarından yazını görememişlerdir. Ben daha işteyim de :saskin: yazını görebildim.
İstersen hemen aksaraydaki parçacıların orada benim ustamada yönlendirebilirim seni..

Tel : 0 212 5864632

Çevrimdışı gvn42

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2009, 20:02:21 »
tşekkürler kardeşim dediğin yere gittim.uygun bi fiyata aldım gerekli parçalrı.yardımın için çok saol...

Çevrimdışı serkan82

• red devil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2009, 00:19:33 »
sokup takma ıslemıne ben bostancı sanayıde 60tl werdım sokturdum yerıne spor yay koydurdum
poloya asıgım

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2009, 18:33:34 »
ya bende değiştirecem sanırım yayları spor yay taktım yüksek durdu kestirdim sanırsam kesim işemi sırasında sol önü fazla kesmişler sürekli lastik değiştiriyorum çatlama yapıyor ya da ben cok agırım ondan kaynaklanıyor 110 kg :D

Çevrimdışı serkan82

• red devil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Nisan 2009, 00:25:57 »
spor yayı mı kestirtdin  onlar zaten alçaktı ki bravo sana :)

neyse bende orjinalleri var isteyen arkadaşlara satabilirim sıfırını almaya kalksanız 250-300 u bulur
poloya asıgım

Çevrimdışı dave123

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Mayıs 2009, 11:33:52 »
arkadaşlar yay dediğiniz helezonlar değil mi? Kusura bakmayın anlamadım yokda başka bir yay daha mı var süspansiyon sisteminde.

Serkan sen kaç para istiyorsun yaylara 2 adet mi?

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Mayıs 2009, 11:42:06 »
arkadaşlar yay dediğiniz helezonlar değil mi? Kusura bakmayın anlamadım yokda başka bir yay daha mı var süspansiyon sisteminde.

Serkan sen kaç para istiyorsun yaylara 2 adet mi?
Evet helezon
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 05 Mayıs 2009, 14:48:36 »
dostm tabiki 4 adet niye 2 olsun  :t

Çevrimdışı yunusdemirtas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 09 Kasım 2009, 17:51:31 »
Bir ay önce 2 arka amortisörü(MONREO)150 YTL ye değiştirdim.Çok memnunum.Çok kişiyle lakalarda bile iyi.