Gönderen Konu: açık kapı uyarısı  (Okunma sayısı 11420 defa)

Çevrimdışı twc228

• Profili Görüntüle
Ynt: açık kapı uyarısı
« Yanıtla #14 : 15 Ekim 2012, 16:45:50 »
gösterge içindeki buzzer sadece, yağ uyarı lambası yandıgı zaman çalışıyor. tabi onu test etmen çok zor oldugu için düşünmeyesin

Çevrimdışı twc228

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 16 Ekim 2012, 01:07:18 »
bende bu konuda okuyunca öğrendim. arkdaşın araçta baktık ses nerden geliyor diye. sonrada arkadaşınkini benimkine taktı çalıştı, meger benimki yıllardır çalışmıyormus. dediğim gibi direk o parça ama ben internette bulamamıştım. servistem aldım. varsa seat servisinden al orada daha uygun. volkswagende 60 seatta 20den veriyorlar

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 16 Ekim 2012, 11:36:53 »
ayni sorun bendede var tavan lambasi yaniyor ama far acik uyarisi calismiyor. nezaman gitti nasil gitti bilmiyorum. ancak el fireni cekili kaldiginda mesela uyari sesi caliyor. bu buzzer acaba el freni ve far icin ayrimi. yani demek istedigim sorun baska yerdemi acaba?

Dostum kapıdaki swicht te 3 tane soket var onlardan biri temassız olabilir. bi sök tak WD40 sık ben öyle yaptım şimdi canavar gibi çalışıo

Çevrimdışı cengizd68

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.9 TDI bora
« Yanıtla #17 : 17 Ekim 2012, 14:19:44 »
gösterge içindeki buzzer sadece, yağ uyarı lambası yandıgı zaman çalışıyor. tabi onu test etmen çok zor oldugu için düşünmeyesin

kardeş yağ uyarı sesinde sıkıntı yok arabayı ilk aldığımda bi kere ötmüştü yüreğim ağzıma geldi sesi duyduğumda  ben ikisi de aynı  buzzerden dir diye düşünüyordum en kısa sürede alacam o parçayı çünkü parkları iki kere açık unuttum ikisindede akü bitmişti yolda kalmıştım