Gönderen Konu: 97 aft Polo classik arka tampon  (Okunma sayısı 3843 defa)

Çevrimdışı Joker_37

• Kalp neyle doluysa, dudaklardan o dökülür.
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Bora - Opel Combo
97 aft Polo classik arka tampon
« : 16 Temmuz 2011, 16:05:08 »
Arkadaşlar 1 hafta kadar önce çarşı içinde seyir halinde giderken öndeki motorsikletin ani durması  nedeniyle önümdeki araç ve ben ani duruş yaptık. Arkamdaki araç frene bile basmadan arka tampona ve bagaj kapağına çarptı. Bagaj kapağı içeri gçtü tampondada çatlak var ve stop lambasının bir tarafı çatlamış. Karşı tarafın ön şasesi eğilmiş yani okadar kötü vurdu bizimkinde yine bişey yok sayılır vw kalitesi işte :)

Yaşadığım yerde vw servisi olmadığı için başka bir markanın servisinde yaptırmayı seçtim. Sonrasında exper geldi stop ve tampona değişecek yazdırdık zorla. Bagaj kapağınada tamir yazdılar. Değişecek parçalar orjinalmi olur yan sanayimi olur. Eğer yan sanayi olursa taktırmayacağım. Orjinal takın dersem ne gibi işlemler daha olur. ve orjinalini bulabilirlermi kısa sürede. Ve bagaj kapağınıda değişecek yazdırmalımıydım. Çünki içinde baya bi kıvrımlar oluşmuş düzelir diyolar ama bilmiyorum kafama takılıyor. Ne yapmalıyım bişeyler söyleyin. Cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

Bora 1.6 Confortline

Çevrimdışı Joker_37

• Profili Görüntüle
Ynt: 97 aft Polo classik arka tampon
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2011, 19:32:47 »
Yokmu beyler cevap verecek  :)
Bora 1.6 Confortline

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2011, 22:48:41 »
kaportacı degısmesını onerıyorsa degstırın yaparım orjınal gıbı olur dıyosa sorun olmaz dıger stop ve tamponada aracınızın uzerındekıler yan sanayı degıl sonucta cıkanlar orjıanl hakkınız dıye dusunuyorum ne kdr yazdı tutarına bılmıorm ama orjınal alın fatura kestırın sorun daha bılgılı arkadaslar yardımcı olcaklardır

Çevrimdışı Joker_37

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2011, 13:09:41 »
Usta kendine çok güveniyor bagaj kapağını eskisi gibi yaparım dedi :) Tampon orjinal geldi stopda avrupa geldi bugün. Hemen başladılar çıkmasını bekliyorum bakalm. Üstünede ek olarak komple pasta cila yaptırcam nasıl olcak merakla bekliyorum.
Bora 1.6 Confortline