Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 6KV2 kullanım kitabı  (Okunma sayısı 9672 defa)

6KV2 kullanım kitabı
« : 11 Mart 2014, 18:32:45 »
Arkadaşlar geçtğimiz hafta 1999 1.6 polo classic 1 hava yastığı klima bulunan 220000 km de hiç tüp takılmamış arabamı aldım. Teybim kontağa bağlı değil, geri vites lambam yanmıyor, sis farlarım yanımıyor panelde 10 A lik bir sigorta atıyor. Neyse bunları bir oto elektrikçide yaptıracaz. sigorta panelinde bulunan rolelerin hangisi ne işe yarıyor bilmiyorum far açık ikaz sesi yok paneldeki 292 nolu röleyi çıkarıp harici denedim çalışıyor ama onun düşük yağ seviye ikazı olabileceğini okumuştum biryerden. Yani sonuçta bana bu arabanın servis kitabı lazım pdf olarak aramadığım yer kalmadı bulamadım. Sadece sigorta röle şeması bile olsa yetecek gibi. panelin şuanki olan ve olmayan röleleri resimdedir. Teşekkürler.

Çevrimdışı muhaacir

• Otomobil
    1997 MkIII 1.6 CL Sport
Ynt: 6KV2 kullanım kitabı
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2014, 11:17:05 »
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. aradığınız bu konudakiyle aynı sanırım. http://www.vwtr.net/forum/golf-iii/sigorta-tablasi-t25169.0.html
Gaz ile uçabilirsin, ama frenle konamazsın.

Ynt: 6KV2 kullanım kitabı
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2014, 18:11:55 »
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. aradığınız bu konudakiyle aynı sanırım. http://www.vwtr.net/forum/golf-iii/sigorta-tablasi-t25169.0.html

Çok teşekkürler. Cümlemize kazasız belasız günler inşallah.Bnede foruma yazacaktım bu gün sanayiye gittim yağımı değiştirdim mobil 2000 10/40 oto elektrikçide atan sigortamızı hallettik sislerden biri ampul patlatmış değişti geri vites ışığıda aktif hale geldi merkezi kilit kumandası araya atılan sigorta altlığı geçirmiyordu halledildi. Malesef önceki müdahale eden ettiren kişiler kontak termiği değiştirirken switchi iptal etmişler far ikaz el freni ikaz çalışmıyor ve teybimde direkt bağlı inşallah önümüzeki gülerde çözebileceğimiz problemlerdir.