Gönderen Konu: Ben Bu Polo ile Ne Yapacagım?  (Okunma sayısı 13166 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ben Bu Polo ile Ne Yapacagım?
« Yanıtla #14 : 17 Şubat 2008, 22:35:49 »
Bendede aynı kitleme olayı var ve alarmın özelliği, dert etmeyin bence gayet yararlı.Airbag ışığını ise makul fiyatlara söndürüyorlarmış sanayide, fakat benim o konuda bildiğim şudur riskli..Işık söndürme esnasında airbag patlayabiliyor..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Şubat 2008, 01:00:26 »
Alarm  kitliyordur.Aynı özellik benim aracımda da var ve güzel bişey aslında.Airbaglerin soketleri var diye biliyorum belki bir tanesi çıkmıştır veya temassızlık vardır bi kontrol ettir istersen.

Çevrimdışı airportboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 25 Şubat 2008, 21:28:59 »
Sorununun cevabını veriyorum...(yaşadığım için kesin sonuçlu )
Araçtan iner inmez şoför kapısını 1 (bir) kez açıp kapatırsan bir daha kilitlenmyor...
İzmir de iyi bir usta dan bu tüyo'yu aldım..bi daha sorun yaşamadım
selamlar
naci

Çevrimdışı mc_serkan_126

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Mart 2008, 16:58:05 »
alarmdandır o sorun. normalde benim aracımda da alarm var ama kapılar kitliyken açma düğmesine basıp da belli bir süre kapıları açmazsan yanlışlıkla basma riskine karşı otomatik kitliyor
lanet olsun içimdeki bu polo sevgisine

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 02 Mart 2008, 17:13:37 »
alarmdandır o sorun. normalde benim aracımda da alarm var ama kapılar kitliyken açma düğmesine basıp da belli bir süre kapıları açmazsan yanlışlıkla basma riskine karşı otomatik kitliyor

+1 Otomatik varsayımlı guvenlik sistemi, Araç kapıları alarm kumandası ile açıldıktan sonra alarmın başlıca görevi alarmı devre dışı bırakıp, surucunun kapıyı açması için 40 saniye sureyi geri saydırmaktır, eğerki surucu alarm tusuna bastıktan sonraki 40 saniyelik sure içinde aracının kapılarını açmazsa (polo 6N lerde sadece ön kapılar bu sistemi destekler, cunku alarmı devre dışı bırakan araç orta lambasının faz alışıdır)araç kendini guvenlik korumasına tekrarsokmak için kilitler ve alarmı tekrar devreye alır, bu sure içerisinde vw poloda şu sorunlada karşılacılır çogu zaman, sürücü alarm kumandası ile aracını açar ön kapılara dokunmadan bagajı açıp bagajdaki işlerini 40 sn lik sure içerisinde halletmezse araç kendini bagaj kapağı açık iken kilitler, işi biten surucu aracının bagaj kapağını kapattıgında alarm bunu bir tehdit olarak algılar ve sireni devreye sokar, ama surucu alarmı actıktan sonra ön kapısını bir kere acıp kapattıktn sonra bagajındaki işleri hallederse araç surucunun içeri girdiğini ve alarmın devre dısı olmasının gerektiğini dusunur ve bir sonraki kilitlemeye kadar alarmın yetkisini surucuye verir. Aracın içine oturup kendinizi kilitleyin, daha sonra aracın kapılarını kilitli iken arac içerisinden alarm kumandanız ile  kapıları aç komutu verin, bu komut ile aracınız alarmı kapıların 40 sn içinde açılmasını beklemek için geri sayıcaktır, eger siz bu sure içerisinde aracınızın orta lambasını (orta dikiz aynası uzeri)yakarsanız, alarmınız kapılar açılmasada,açıldıgını sanıp alrmı devre dısı bırakıcaktır... :tamamdir
« Son Düzenleme: 02 Mart 2008, 17:16:45 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı eunal

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 03 Mart 2008, 17:45:53 »
Benimkide soğukken gaza basmadan çalışmıyor çalıştımı gazdan ayağımı çektimmi stop ediyor ısındımı rolanti biraz kendine geliyor sorun ne olabilir 1998 polo calassic aft motor

Çevrimdışı POLOMUSTİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 10 Nisan 2008, 00:12:48 »
Bunu bazen bilerek yaptırıyorlar, şehir içinde ışıklarda kapkaça uğramayın diye. Stop edip kontağı çıkarınca açılıyor olmalı, eğer öyle değilse, problem var ve büyütülecek bişi değil.
urfa otobanı

Çevrimdışı TheSaint

• Polo yordun beni...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 15 Nisan 2008, 22:44:19 »
Aynı sistem benim polomda da var. Bence de büyütülecek birşey değil... Eralp yine show yapmışsın..teşekkürler teknik bilgi için :)