Gönderen Konu: VW passat variant fiyatı hakkında  (Okunma sayısı 8761 defa)

Çevrimdışı otomabilhayattir

• vw golf 2003 primeline
    • Profili Görüntüle
VW passat variant fiyatı hakkında
« : 16 Eylül 2008, 19:22:08 »
Geçenlerde volkswagen'nin samsundaki bayisi olan özön'e gittim. araçlar arasında gezerken gözüme "passat variant 1.6 fsı" takıldı çok harika araba jip gibi görünümü vardı reklamlarda "baba" araba diyorlar ya hakikaten baba arabamıymış.
Fiyatına bir bakayım dedim baktım ne göreyim tam tamına 45 bin ytl şaşırdım orda bulunan satış personeline sordum fiyatının gerçek olup olmadığına fiyatın doğru olduğunu söyledi.wallahi çok şaşrıdım aynı yerde hemen yanında bulunan "passat sedan comfortline 1.8 fsı" tam 83 bin ytl idi şaşırdım o passat o fiyata bu passat bu fiyata şaşrıdım.

bizim golf ü takas yapalım dedik fiyatını öğendik passat variant ı takasta 42 bin ytl ye saydı bizim golf ü 22 bin ytl ye saydılar.
20 bin ytl üzerine kaldı ama biz transporter almayı düşünüyoruz nisan ayında. onun için vazgeçtik.
ama bu fiyatın passat gibi lüks bir arabada bulunması beni şaşırttı....

saygılarımla
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2008, 19:37:47 Gönderen: otomabilhayattir »
otomabil hayattır

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Ynt: VW passat variant fiyatı hakkında
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2008, 13:16:27 »
Merhaba:

Fiyatlar hakkinda bir yanlislik olabilecegini dusunuyorum.Passat variant 1.6 fsi nin liste fiyati su anda 52 bin ytl.Bayiler arasinda cok fiyat farki olmuyor hatta cogu ayni fiyata satiyorlar ama bahsetmis oldugunuz 46 bin ytl lik rakama vereceklerini sanmiyorum.Heleki takasla 42 ye birakacaklarsa bence hic kacirmayin.1 sene kullanip satsaniz bile o aracin degeri 42 den fazla eder.

Ayni sekilde 1.8 tsi passat fiyatlandirmanizda da bir yanlislik olabilecegini dusunuyorum.1.8 tsi comfortline liste fiyati 67 bin ytl.Highline alirsaniz 83 bin ytl.Sanirim sizin baktiginiz arac Highline donanim serisi idi.

Saygilarimla...

Çevrimdışı otomabilhayattir

• vw golf 2003 primeline
    • Profili Görüntüle
Ynt: VW passat variant fiyatı hakkında
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2008, 19:50:32 »
Pardon o 1.8 tsi değil 1.8 FSI ama bende yanlış yazmışım 2.0 TDI fiyatı 83 bin ytl dir.
yanlışlık için özür dilerim.

saygılarımla
otomabil hayattır