Gönderen Konu: Tampon döktürmeee  (Okunma sayısı 6486 defa)

Çevrimdışı kqray

• Profili Görüntüle
Tampon döktürmeee
« : 13 Aralık 2011, 22:16:59 »
arkadaşlar iyiakşamlar 2000 model passatıma uzun zamandır çıkma tampon aramaktayım .. ancak temizini bulamadım ve orjinal almaya karar vermiştim servise gittim fiyat araştırması için 1000tl civarı bi fiyat verildi bu bana aşırı yüksek geldi ve tampon döktürmeyi düşünüyorum sizce nasıl olur yakışırmı ???

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
Ynt: Tampon döktürmeee
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2011, 22:29:03 »
koray öle bişey yapma elindekini tamir ettir daha iyi yada çıkma al güzelce yaptır tak  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2011, 22:32:00 »
bence astarı yüzünden pahalıya patlar istanbul kartal oto sanaynde cıkma güzel tamponlar var

Çevrimdışı kqray

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2011, 23:04:00 »
abi kafayı yedirdi millet :)  ankarada sanayiye gidiyorum aylık sırf çıkma düzgün bişey bulalım diye bendekinden kötü haldekilere dahi 300liradan aşşağı fiyat çeken yok tamir olsa yaptıracaktm ancak benden önce zaten tamir görmüş

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Aralık 2011, 16:43:33 »
abi kafayı yedirdi millet :)  ankarada sanayiye gidiyorum aylık sırf çıkma düzgün bişey bulalım diye bendekinden kötü haldekilere dahi 300liradan aşşağı fiyat çeken yok tamir olsa yaptıracaktm ancak benden önce zaten tamir görmüş
istanbulda bakayımmı senin için cıkma tampon fotolarını ceker yollarım sana

Çevrimdışı kqray

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Aralık 2011, 19:14:41 »
bakarsan sevinirim resimleri ve fiyatları bekliyorum

Çevrimdışı ikili

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Aralık 2011, 03:48:56 »
merhaba koray arkadaş
arkadaşlar iyiakşamlar 2000 model passatıma uzun zamandır çıkma tampon aramaktayım .. ancak temizini bulamadım ve orjinal almaya karar vermiştim servise gittim fiyat araştırması için 1000tl civarı bi fiyat verildi bu bana aşırı yüksek geldi ve tampon döktürmeyi düşünüyorum sizce nasıl olur yakışırmı ???
merhaba koray arkadaş. geçen kurban bayramında benim aracıma arkadan çarpmışlardı arka tampon değişti eskisini tamircide bıraktım.tamirci usta istersen tamirini yapalım bunu geri takalım dediler ben uğraşmak istemediğim için orada bıraktım. istersen senın için tamirciyle irtibata geçeyim gerçi senin ihtiyacın ön tamponmu arka mı bilemiyorum.fiyatını konuşup sana bilgi verebilirim belki işine yarar.

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Aralık 2011, 08:01:48 »
bakarsan sevinirim resimleri ve fiyatları bekliyorum
tamam cumartesi baya zamanım olacak sanayide muhakkak bakarım senin için aracınınrengi ne bide ona yakın renk bulayım

Çevrimdışı kqray

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 15 Aralık 2011, 19:27:56 »
Bana ön tampon lazım :D ilgin için teşekkürler kulak kısımlarından kırmış benden önceki sahibi kulak yaptırmak istedim ancak çok dandik bi işlem gibi geldi komple ön tampon arıyorum yada güzel bi tampon döktürmeyi düşünüyorum

Çevrimdışı lancelot

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 16 Aralık 2011, 15:37:15 »
koray bizim tamponlar 3 parça biliyosun. sen sadece hangi parça kırıksa o parçayı al ;)

Çevrimdışı kqray

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 16 Aralık 2011, 19:06:43 »
biliyorumda ben komple arıyorum :) değişmişken komple set halinde değişsin

Çevrimdışı lancelot

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 26 Aralık 2011, 00:29:53 »
Ozaman bi gün seninle buluşalım cumartesi veya pazar  :D Ankara yıldız sanayiye bi uğrıyalım hurdacılara ağlıyalım ucuzdan parçaları kapatalım :D :D  Benimde bi kaç parçaya ihtiyacım var :D :D

Çevrimdışı kqray

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 26 Aralık 2011, 21:22:29 »
istediğin zamanda bana temiz lazım bendekinden daha kötüleride varmış görmüş oldumm :)