Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: sustalı anahtar???  (Okunma sayısı 8244 defa)

sustalı anahtar???
« : 23 Haziran 2009, 11:26:20 »
sevgili arkadaşlar aracımın sustalı anahtarı deforme olmuş. artık düğmesine bastığım zaman anahtar yerinden çıkmıyo kendim yerinden çıkarıyorum. aracı aldığımda yedek anahtarıda yoktu. yeni bi sustalı anahtarın maliyeti ne kadar acaba? bu mevcut anahtarıda yedek olarak kullanırdım. yardımcı olursanız sevinirim...

Ynt: sustalı anahtar???
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2009, 13:42:20 »
sevgili arkadaşlar aracımın sustalı anahtarı deforme olmuş. artık düğmesine bastığım zaman anahtar yerinden çıkmıyo kendim yerinden çıkarıyorum. aracı aldığımda yedek anahtarıda yoktu. yeni bi sustalı anahtarın maliyeti ne kadar acaba? bu mevcut anahtarıda yedek olarak kullanırdım. yardımcı olursanız sevinirim...

Kuzenim kendi passatının anahtarı ile farkında olmadan denize girmişti, şortunun cebinde garibim anahtar kafayı bozmuştu  :) Komple yeni bir anahtar aldı servisten ve sanırım 400 civarı bir ücret ödemişti.Sizinkisi sadece mekanizma olarak değişecek sanırım.Daha ucuz olur ama imkanınız varsa ebay da sustalı anahtarların dış kısmı var.Getirebilirseniz epey ekonomik olur, sonra gider servise kodlama yaptırırsınız yine çok daha ucuz bir maliyete.
Geçmiş olsun.

« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2009, 10:00:32 »
peki nerden alabilirim bu anahtarı...

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #4 : 24 Haziran 2009, 12:35:53 »
Kredi kartın varsa direkt olarak siteden sipariş edebilirsin. Ebay hakkında açılmış konular var, forumda arama yaparak kullanımı hakkında bilgi alabilirsin.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
« Yanıtla #5 : 24 Haziran 2009, 18:11:13 »
150 CİVARIDIR
Mk3 gti

« Yanıtla #6 : 27 Haziran 2009, 21:04:01 »
aaa ebayde cok ucuzmuş bi tane alıp kenarda dursa fena olmaz :D

« Yanıtla #7 : 15 Temmuz 2011, 20:04:19 »
ben aliağa da sordum komple yedek anahtarı yaparsan 175 tl yok sadece dış kılıf değişirse 75 tl dedi ama servis değil bu yapan kişi kendisi yapıyor

« Yanıtla #8 : 17 Temmuz 2011, 10:55:32 »
Volkswagen VW Sustalı Anahtar Boş Kumanda kabı - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da

bende değiştiricem yanlızca dış kabı 25-50 tl arasında değişiyor.. ancak yedek anahtarda yaptırıcam dersen 250 tl nin üstünde olur..
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2011, 10:56:31 Gönderen: ØSîRîS »

« Yanıtla #9 : 17 Temmuz 2011, 17:07:00 »
ben geçenlerde sustalı anahtar yaptırdım iki adet hatta uzaktan kumandasınıda yeni taktırdım, 65 tl ye maal oldu bana.
çok memnunum..
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı passaterdem

• Küllere dönsemde , ateşim sen ol . . .
« Yanıtla #10 : 18 Temmuz 2011, 16:18:29 »
Geçen sene 85 TL 'ye yaptırdım. Küçük bir dükkan 98 modelde zaten normal anahtar var ilkini yedeğe aldım. Yaptırdığımı okutturdum arabaya hiçbir sıkıntım yok. Orjinal gibide oldu. :melek:
Gidenlerin ardından ilk defa bakmıyorum.. Alışkın duygularım.

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #11 : 23 Temmuz 2011, 23:19:17 »
arkadaşım aracımda alarm var ve anahtarım sustalı değildi (trendline' lerde anahtar sustalı değil) alarm kumandası aşırı deformeydi. sanayideki ustalarıma danıştım ve mersindeki en iyi anahtarcıyı buldum. sadece eski alarm cihazını alıp, kodunu yeni sustalıya yükledi, sonra orjinal anahtardaki immobilizer çipinide içine yükleyerek işlemi tamamladı. şimdi hem merkezi kilit hemde alarm vede sustalı anahtarım tek parça. 45 tl + 3tl (vw arması) gerçi ben o 3 tl yide vermedim de ;)

Çevrimdışı SeyitE

• Otomobil
    16' Crafter
« Yanıtla #12 : 23 Temmuz 2011, 23:55:43 »
arkadaşım aracımda alarm var ve anahtarım sustalı değildi (trendline' lerde anahtar sustalı değil) alarm kumandası aşırı deformeydi. sanayideki ustalarıma danıştım ve mersindeki en iyi anahtarcıyı buldum. sadece eski alarm cihazını alıp, kodunu yeni sustalıya yükledi, sonra orjinal anahtardaki immobilizer çipinide içine yükleyerek işlemi tamamladı. şimdi hem merkezi kilit hemde alarm vede sustalı anahtarım tek parça. 45 tl + 3tl (vw arması) gerçi ben o 3 tl yide vermedim de ;)

Aynen bende Ankara'da 50Tl ye yaptırdım.