Gönderen Konu: Sizce değermi ?  (Okunma sayısı 7438 defa)

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
Ynt: Sizce değermi ?
« Yanıtla #14 : 30 Ekim 2012, 20:41:13 »
bende de 2000 model 1.8 t var satmak icin ilan verdim ama ne arayan var ne soran. abuk subuk takas tekliflerinden baska hic bsey yok ölücü dedikleri güruhta aramadı. :'(   degerinden fazlamı yazdık bilmiyorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2000-model-passat-1.8-t-101474465/detay/

hacı ilanın çok şüphe uyandırıyo :D araba 35 plaka sivasta, ön takım sıkıntılı demişsin, boyanıcak yerler var diyosun ama fotoğrafları yok, boyalı parça var diyosun ama kaç parça belli değil. bide tek fotoğrafı koydunmu aklıma gelen tek şey ölmüş bi passatı kakalamaya çalışıyolar oluyo.

bence bu ilanı sil, detaylı fotoğraflar çek ve detaylı bi açıklama yapıp yeni ilan aç  :)

Çevrimdışı pusula6

• Profili Görüntüle
Ynt: Sizce değermi ?
« Yanıtla #15 : 30 Ekim 2012, 21:56:22 »
hacı ilanın çok şüphe uyandırıyo :D araba 35 plaka sivasta, ön takım sıkıntılı demişsin, boyanıcak yerler var diyosun ama fotoğrafları yok, boyalı parça var diyosun ama kaç parça belli değil. bide tek fotoğrafı koydunmu aklıma gelen tek şey ölmüş bi passatı kakalamaya çalışıyolar oluyo.

bence bu ilanı sil, detaylı fotoğraflar çek ve detaylı bi açıklama yapıp yeni ilan aç  :)
sivasa tayinimiz cıktı plakayı da degistirmedim. senin dedigin gibi yapalım bol fotolu acıklamalı b ilan. aracı tanıdık arkadaslar istiyor ama tanıdıkla alısveris sıkıntılı. aynı yerde calıstıgım bir abi  60 bin de 2004 toledosunu beraber calıstıgı arkadasa verdi aracta gram boya yok kaza yok degisen yok.arkadas alınca promlemler basladı. ve satan arkadas  mahcup duruma düstü.

« Son Düzenleme: 30 Ekim 2012, 21:58:00 Gönderen: pusula6 »
golf 4 olsun çamurdan olsun