Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sis farıııı  (Okunma sayısı 4170 defa)

Sis farıııı
« : 19 Mart 2011, 15:21:24 »
arkadaşlar 2000 model 1.8T comfortline pasatımıza sis farı taktırcaz bilgisi olan arakdaşlar varmı nerede bulabilirm istanbulda
Hani Seninle Yolda Giderken Tüm Dikkatleri Üzerimize Çekiyoruz Bakan Birdaha Bakıyorya Pişman Deiliz Aslında Hoşumuza Gİdiyor   34 ZN 6106

Ynt: Sis farıııı
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2011, 12:40:41 »
Bu arabada zaten sis farı var neden ihtiyaç duydunuz?

« Yanıtla #2 : 30 Mart 2011, 12:42:55 »
B5 kasadan bahsediyoruz değilmi?

« Yanıtla #3 : 31 Mart 2011, 12:13:32 »
bende taktırmayı düşünüyorum ama bulamadım makyajlı kasadan bi önceki kasa aracım acaba nerden temin edebilirim 2000 1.8t

« Yanıtla #4 : 31 Mart 2011, 13:28:17 »
Makyajlı kasanın bir öncesi yani B5 kasa bunların Comfortline modellerinde sis farı ön farın içerisindedir. Bu farın yenisini sipariş ederken "sis farlı " olacak şeklinde belirtmeniz gerekiyor. Far düğmesini kendinize çektiğinizde 1. kademede ön farların içindeki sis farını yakar, bir daha2. kademeye  çekerseniz arkadaki sis farı yanar. Araç sis farsız değildir ancak dışarıdan bakıldığında sis farı varmış gibi durmaz. Tek farkı budur. Yinede tampon altındaki ızgaralara sis farı taktırmak istiyorsanız bu araçlardaki turbo intercooler hava girişi sis farı takmayı düşündüğünüz yerlerin birini arkasına gelir (sağ yada sol tarafta ) hava girişini engellememeye dikkat edin derim.

« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2011, 21:42:08 »
orald kardeşim çok güzel demişsiin evet ama sis farı taktırmak istiyorum bunu için napmam alzım şimdi ayrı tesisatmı çektircem yoksa normal fardaki tesisatı sis farınamı geçircem  bide istanbulda olan arkadaşlar varsa bildikleri bi yer varsa güvenilir oto elektrikci oradada taktırabilirm sis farın alıp
Hani Seninle Yolda Giderken Tüm Dikkatleri Üzerimize Çekiyoruz Bakan Birdaha Bakıyorya Pişman Deiliz Aslında Hoşumuza Gİdiyor   34 ZN 6106