Gönderen Konu: Sis Farı  (Okunma sayısı 2428 defa)

Çevrimdışı passaterdem

• Küllere dönsemde , ateşim sen ol . . .
    • Profili Görüntüle
Sis Farı
« : 13 Eylül 2011, 14:34:32 »
Selam arkadaşlar. 98 model aracıma sis farı taktırmak istiyorum fakat araştırmalarım sonucu piyasada bulunan 75-80 TL'lik sis farları hem aydınlatmamak, hemde xenon takılması açısından sıkıntılıymış. Başka takabileceğimiz alternatif sis farı var mı acaba ?
Gidenlerin ardından ilk defa bakmıyorum.. Alışkın duygularım.

Çevrimdışı kqray

• Profili Görüntüle
Ynt: Sis Farı
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2011, 23:31:24 »
arkadaşım dediğin sisler çin malı ve çok kötü duruyo orjinal olmadığı belli yani :) ben araştırdım ve ankarada sanayidede sordum olmaz yapamayız gibi şeyler işittim ancak tamponu kestirmeyi göze alırsan golf V yada makyajlı kasanın sis farlarının uyum sağladığını gördüm kendi arkadaşım kestirip taktırdı ancak kesecek kişinin usta olması gerek bizdeki sisler hafiften önde kaldı :(

Çevrimdışı passaterdem

• Küllere dönsemde , ateşim sen ol . . .
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sis Farı
« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2011, 22:44:03 »
arkadaşım dediğin sisler çin malı ve çok kötü duruyo orjinal olmadığı belli yani :) ben araştırdım ve ankarada sanayidede sordum olmaz yapamayız gibi şeyler işittim ancak tamponu kestirmeyi göze alırsan golf V yada makyajlı kasanın sis farlarının uyum sağladığını gördüm kendi arkadaşım kestirip taktırdı ancak kesecek kişinin usta olması gerek bizdeki sisler hafiften önde kaldı :(
Aynen çok çirkin duruyo. bi üst kasanın mercekli farını düşündümde dediğin gibi onu yapacak usta lazım. malum tok esnafımız iş beğenmiyor..
Gidenlerin ardından ilk defa bakmıyorum.. Alışkın duygularım.