Gönderen Konu: SİS farı  (Okunma sayısı 5202 defa)

Çevrimdışı kqray

• Profili Görüntüle
SİS farı
« : 24 Mayıs 2011, 11:07:35 »
arkadaşlar öncelikle herkese selam .... Aracım 2000 model passat ancak ben bu araca ayrıyetten sis farı takmayı düşünüyorum ve makyajlı kasanın mercekli sis farları var sizce bu sis farları benim aracıma uyum sağlarmı yani yuvaya otururmu ????

Çevrimdışı Eğitim-01

• Profili Görüntüle
Ynt: SİS farı
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2011, 20:34:21 »
mercekli sisler yuvarlak olduğu içinyuvarlak delik açılması yeterli olur. arkasındaki montaj vida yerleri tutsa da tutmasada montajı iyi bi işçilikle sağlam yapılır. ama maliyeti kendi orjinalininkine oranla yüksek olur gibi bence :tamamdir

Çevrimdışı kqray

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2011, 20:49:22 »
140tl ye mercekli sis buldum yuvaya otururmu oturmazmı diye düşünüyorum ona göre almayı düşünüyorum normal sisleride 110liraya alabiliyoruz zaten fazla  fark yok ama uyum sağlarmı emin değilim ;)

Çevrimdışı passaterdem

• Küllere dönsemde , ateşim sen ol . . .
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2011, 17:28:57 »
ustasını bulursan cuk diye oturtur valla  ;)
Gidenlerin ardından ilk defa bakmıyorum.. Alışkın duygularım.

Çevrimdışı ikili

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2011, 20:18:13 »
bende sis farı taktırmayı düşünüyorum hatta bir ara internetten de bulmuştum lakin baktım ki benım aracımın sis anahtarı yok arka sisler var ama çn sislerle ilgili bir açma düğmesi mevcut değil düğmeninde değişeceği düşüncesine kapılarak vaz geçtim.yaptırırsanız çok yakışacağına eminim.

Çevrimdışı kqray

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2011, 21:16:14 »
benimkinde düğme mevcut ama taktıracak zamanım olmadı ayrıca makyajlı kasanın sisleri uyarmı bilemiorm

Çevrimdışı kqray

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 27 Temmuz 2011, 15:10:08 »
arkadaşlar bu işi ankarada yapan tanıdıklarınız varsa numarasını verirseniz sevinirim yada işini temiz yapan tanıdık ustalarınız varsa sevinirim