Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Passat Kasa değiştiriyor,makyaj mI diye baktım da iş makyajı geçmiş,kasadeğişmiş  (Okunma sayısı 14285 defa)

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
Arkadaşlar eski bir habermiş ama ben yeni fark ettim;
Yeni passat ta cc esintileri bünyesindeki a6 karakterli bakışları,bir diğer alman firması olan mercedes e serisi maşpiyel ve kapı alt çıta kromnikelajları andıran figürleri,yanlarda ki omurgaları ise bmv 5 serisini VE CİTRÖEN C 5 çizgilerini andırmış gibi,2011 - 2015 arası versiyondan sadece arka bagaj kapağı kısmı kalmış gibi duruyor,ayrıca aracın kilosunun hafifletildiği söylenmiş açıklamada,bu da tabiki biraz malzeme kalitesinin düşeceğine işaret gibi geliyor,sanırım 2016 gibi de jetta da değişir kasa zaten makyajı yedi jetta genelde 1 yıl sonrada kasa değişiyor almanlarda.

Link: http://www.otokokpit.com/2015-yeni-kasa-volkswagen-passat-teknik-ozellikleri/
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2014, 16:20:24 Gönderen: battal gazi »
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
ayrıca aracın kilosunun hafifletildiği söylenmiş açıklamada,bu da tabiki biraz malzeme kalitesinin düşeceğine işaret gibi geliyor

Bu malzeme ve metalurji dalındaki ilerlemeleri gösteriyor.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
Bu malzeme ve metalurji dalındaki ilerlemeleri gösteriyor.

onu zaman gösterecek bi önceki kasa jetta ile şu ankini bi önceki civic ile şimdikini,bi önceki corolla ile şimdikini,gelince gelenle bi öncekini kıyaslayınca fark ortaya çıkacaktır,umarım dediğiniz gibi olur.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen