Gönderen Konu: Passat B4 Variant - Nasıl Bilirsiniz. ?  (Okunma sayısı 5207 defa)

Çevrimdışı _can_

• Profili Görüntüle
Passat B4 Variant - Nasıl Bilirsiniz. ?
« : 24 Temmuz 2012, 04:38:15 »
Merhabalar, 1995 Model Volkswagen Passat 1.9 TDi  buldum ancak aracın bakımının , masraflarının nasıl olduğunu bilmiyorum bilen kullanan varmı güvenerek alınabilir mi ?  

( Araçta; elektrikli sanroof - 4 cam otomatik - elektrikli ayna - çift airbag - merkezi kilit - römork çeki demiri var )

Fotoğraflar temsilidir ama araç bu kadar temizdir :)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
Ynt: Passat B4 Variant - Nasıl Bilirsiniz. ?
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2012, 22:24:55 »
bunu tr de ilk biz aldık bizede güldüler, bize gülenler daha sonradan bizden önce aldılar.. :D
bizde 3 tane oldu bundan ilk i çoook muhteşemdi sınıfının en full modeli 96 da akla gelecek ne varsa vw herşeyi kullanmıştı 1.9 tdi 110 hp di hemde  az bulunandan çok konforlu araç parçası biz eski yıllarda buluyorduk şimdi ganimet gibi yan sanayide olsa var tam bir aile arabası arka koltuğa otur karşına birisi daha oturu diz mesafesi geniş.. 16 dan fazla verme 110 hp ve dijital clima varsa taş çatşasın 17 bin eder gerisini sen düşün
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı _can_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2012, 04:20:47 »
Çok teşekkürler içimi ferahlattın :) klima yok galiba seçeneklerde yoktu, geri kalan özelliklerini yukarıda yazdım ve 110hp'lik araç iç fotoğrafları yok araç 16 lira civarı

Çevrimdışı imjnr.26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2012, 02:11:45 »
bende de 96 passat variant var. 1.6 motor desen polo klasikm motoruyla aynı. arabaya max 10 kişi rahat bindiğimzi biliyorum. bagajında yeni buzdolabını hani büyük olur ya onları rahatça taşıyo. özellikleri car wolfun dediği gibi full artı full. tek eksiği sanroof =D
ayrıca en sevdiğim yanı havalı vakumlu merkezi kilidi olması. kapıları cam açıkken kilidi çekip asla açamazsın. öyle vakumlu bi sistemi var. Kapının içinden merkezi kilit hava hortumunu söktüydüm. kompressor gibi hava üflüyor merkezi kilidi. Satayım desende satmaya elim varmıyor. KEyfe keder masraflarını yaptırsam süper araba.