Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Passat 2010 Anlamsız Sol Sinyal Arızası??? Yardım Lütfen...  (Okunma sayısı 4080 defa)

Arkadaşlar, aracımın far arıza gostergesi yanıyor ve ekranda sol sinyal calışmıyor diyor, vagcom'da ise sol sinyal için 'open circuit' uyarısı veriyor ancak pratikte butun sinyallerim sorunsuz calısıyor. bu arada arac vagcom da radyo anteni içinde 'open circuit^uyarısı veriyor??? Yardımlarınızı bekliyorum...
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2010, 00:59:39 Gönderen: ShadowVW »

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Ynt: Passat 2010 Anlamsız Sol Sinyal Arızası??? Yardım Lütfen...
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2010, 08:51:33 »
Hoş geldin,aracında orjinal dışı elektirik ve elektronik aksesuar varmı?
Arıza kendiliğindenmi çıktı yoksa bakım servisteiken yada aksesuar takılırkenmi ortaya çıktı?

Ynt: Passat 2010 Anlamsız Sol Sinyal Arızası??? Yardım Lütfen...
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2010, 11:27:20 »
Merhaba araç garanti kapsamında olduğuna göre sorun yok servis bir şekilde çözüm bulmak zorunda. Onlar bulamıyorlarsa VW nin  bu tür servislerde çözülemeyen sorunlar için özel ekipleri var aracı sizden alıp inceliyorlar ve problemi çözüyorlar araçtan gelen tıkırtı türü sesler de dahil buna. Yaşadığım için söylüyorum. Kendiniz servis dışında herhangi bir müdahelede bulunmayın sonra garanti kapsamında değildi diye canınızı sıkmasınlar. VW servislerinde sonradan takılan ekipmanlar da servisin garanti kapsamında. Eğer başvurduğunuz yetkili servis size göre sorunla yeterince ilgili değilse doğrudan Almanya VW ye eposta yollayabilir probleminizi aktarabilirsiniz. Kolay gelsin.