Gönderen Konu: Passat 19tdi highline triptonik almayı düşünüyorum.Tavsiye eder misiniz?  (Okunma sayısı 9626 defa)

Çevrimdışı cetesk

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar 19tdi 130 hp highline triptonik almayı düşünüyorum. Golf 4 comfortline otomatikti aracım. Tavsiye edermisiniz. Aracını satmayı düşünen var mı?

Çevrimdışı ADEMÜÇÜNCÜ

• T4
    • Profili Görüntüle
DSG'liler çok tutuluyor Triptronic de ondan farksız zaten.

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Dsg 7ileri kuru kavrama arızası çok fazla.Dsg 6İleri hemen hemen oturdu. Bence 6ileri Triptronik varken ikisininde riski gereksiz
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı ydnbngl

• Profili Görüntüle
1.9 TDI araçlar 5 ileri tiptronik diye biliyorum.

Çevrimdışı harwet

• Profili Görüntüle
yeni kasa passat almayı düşünme sakın.serviste yeni kasaların arızalarından geçilmiyor.alacaksan eski kasa al.yemin ederim bu kadar dökülen bi kasa ve motor görmedim.

Çevrimdışı harwet

• Profili Görüntüle
burada yeni kasaları pohpohlamayı bırakın.çünkü alacak olan kişilere yanlış bilgi veriyorsunuz.

Çevrimdışı ydnbngl

• Profili Görüntüle
burada yeni kasaları pohpohlamayı bırakın.çünkü alacak olan kişilere yanlış bilgi veriyorsunuz.

Normal bakım dışında pek bi servise uğramadım ben neye dayanarak söylüyorsunuz bunu?

Çevrimdışı muyasa

• Profili Görüntüle
var 2005 model 1.9 tdi hıghlıne 2 modeli aracı görmek istersen sahibinden comda bekereci oto da kayıtlı.... orjinal....

Çevrimdışı cetesk

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar bütçeme uygun düşen eski kasa onlar zaten dsg şanzıman değil bildiğim kadarıyla. Galericilerden araştırmam sonucu 2004 comf.triptonik lacivert içi sarı bir arac buldum.33bin diyor.6 lı cd +amfi 4 adet jant ve 4 lastik  fiyata dahil. şuan aracın üstünde 225 45 17  jantlar var. Birde 2001 lacivert bir araç buldum bunun da içi dışı temiz bunada son 26 bin diyorlar. Bu aralar fiyatlar çok yüksek.İki araç da orjinal. Highline bulamadım henüz.Mukayese de edemiyorum şuan çünkü çok araç baktım kafam karıştı. 2004 model 25 bine bile var ama araba dökülüyor.

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
satılık temiz passat bulmak çok zor, bulsanda 2003 makyajlı kasalar 40.000 TL gibi fiyatlarla görücüye çıkıyor...

Araçlar güzel olduğu kadar şehir içinde yakıt tüketiminden söylenenler var..1.9tdi 130hp 1.5tonluk araç, eski tip enjeksiyon ve şanzumana sahip, açıkçası motor biraz gürültülü ve yakıyormuş...
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı cetesk

• Profili Görüntüle
2004 tdi comf.triptonik 118bin km aldım. Fiyat 32500.-tl aracın üzerinde vernik atıkları vardı.Servise götürdüm fabrika hatası dediler.10 yıl paslanmazlık garantisi varmış. Ancak Almanya ya durumu bildirirsek belirli yazışmalardan sonra ücretsiz aracınızı boyayabiliriz dediler. Ben de 4-5 sene binmeyi düşündüğüm için aracı kendim boyattırıyorum. Almanyayı beklersek çok bekleriz çünkü. 10 yaşında olunca aracda boya olması sorun olmaz diye düşünüyorum.Araç orjinal lacivert renkte içi bej tavan açılır mevcut. ayrıca 4 adet orjinal jant ve lastik.10 lu cd kutusu ve amfi fiyata dahil.Aracın boya masrafını da satıcı üstlendi. Umarım pahalı almamışımdır. Golf den sonra bu araç bakalım sürüş keyfi verecek mi? bekereci de mevcut araçlar biraz pahalı geldi.

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun güzel araba almışsın binerken doğru kararı verdiğini anlayacaksın
passat alışkanlık yapar

aklıma takılan bi şey var yanlış anlamazsan
arabanın vernik atma problemini bilebile o paraya başka baksaydın ,
sakın yanlış anlama zaten okadar beğenmesen almazdın ben sadece bi fikir dile getirdim nacizane..

Çevrimdışı cetesk

• Profili Görüntüle
aracın kasası yürüyeni motoruna baktırdım boyasıda dört dörtlük yapılmış. cezbetti nedense araba boyasının vernik atmasını düşünmedim bile en fazla 1500 düşüğüne satarım dedim 118 binde araç çok az var dizel.

Çevrimdışı pluton

• Profili Görüntüle
1.8t tiptr. çok yakıyo, 1.9tdi ların km'siçok yüksek, hem performans hem ekonomi için 1.8t manuel tavsiye ederim.