Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: passat 1.8t highline II  (Okunma sayısı 35422 defa)

Ynt: passat 1.8t highline II
« Yanıtla #14 : 19 Ekim 2009, 14:40:19 »
passatı satıp vectraya geçiyorum  ;D şaka bi yana süper yakıyomuş.vectra kaç modeldı?ben en çok vectra B kasaları m.ediyorum.eğer sizinkide B kasaysa passatla vectrayı konfor-yol tutuş-performans-yakıt vs vs yönlerınden karşılaştırabilirmisiniz 

Çevrimdışı burak

Otomobil
    GOLF V TOUR
« Yanıtla #15 : 24 Ekim 2009, 12:51:08 »
passatı satıp vectraya geçiyorum  ;D şaka bi yana süper yakıyomuş.vectra kaç modeldı?ben en çok vectra B kasaları m.ediyorum.eğer sizinkide B kasaysa passatla vectrayı konfor-yol tutuş-performans-yakıt vs vs yönlerınden karşılaştırabilirmisiniz 
   1998model bence passat kadar konfor vermıyor ama yol tutusu passat gıbı b kasa cok az yakıyor zaten perpormansı o kadar serı degıl ama kaptırdım mı super oluyo bende passata gectıme pışman gıbıyım gaz dayanmıyo arabaya :(

« Yanıtla #16 : 29 Ekim 2009, 01:04:34 »
Öncelikle hayırlı olsun çok güzel bir araç aldınız 1,8 T olması da ayrı bir özellik.Bu araçların motoru için her türlü modifikasyon imkanı var ve bu motorda ki arızalar artık ezbere biliniyor ve tamir ediliyor. 500 hp ye kadar modifiyeye imkan sunan bir motor

Araçta fazla dikkat edeceğiniz bir husus yok yağ bakımlarını geciktirmeyin
Araç turbo olduğundan dolayı aracı stop edeceğiniz zaman 1 dakika kadar bekleyin turbonun ömrü açısından

Ayrıca aracı sıkıştırarak kullandığınızda turbo salyangozunun kor gibi olduğunu görünce endişelenmeyin ve güle güle kullanın

Çevrimdışı burak

Otomobil
    GOLF V TOUR
« Yanıtla #17 : 18 Kasım 2009, 17:25:10 »
Öncelikle hayırlı olsun çok güzel bir araç aldınız 1,8 T olması da ayrı bir özellik.Bu araçların motoru için her türlü modifikasyon imkanı var ve bu motorda ki arızalar artık ezbere biliniyor ve tamir ediliyor. 500 hp ye kadar modifiyeye imkan sunan bir motor

Araçta fazla dikkat edeceğiniz bir husus yok yağ bakımlarını geciktirmeyin
Araç turbo olduğundan dolayı aracı stop edeceğiniz zaman 1 dakika kadar bekleyin turbonun ömrü açısından

Ayrıca aracı sıkıştırarak kullandığınızda turbo salyangozunun kor gibi olduğunu görünce endişelenmeyin ve güle güle kullanın
sağol

« Yanıtla #18 : 01 Aralık 2009, 11:43:44 »
hayırlı olsun aracınız passat 1997 model hıghlıne kullandım tek sorunu turbo arızası araba gıtmez oluyor cok pahalı umarım sorun cıkarmaz

Çevrimdışı burak

Otomobil
    GOLF V TOUR
« Yanıtla #19 : 06 Aralık 2009, 13:24:33 »
hayırlı olsun aracınız passat 1997 model hıghlıne kullandım tek sorunu turbo arızası araba gıtmez oluyor cok pahalı umarım sorun cıkarmaz
inş çıkmaz

Çevrimdışı burak

Otomobil
    GOLF V TOUR
« Yanıtla #20 : 26 Aralık 2009, 14:20:15 »
arkler bıde aracın ne donanımları var hız sabıtleme  far yıkama ... neler var  nasıl calısıyor ılk defa boyle bır arabaya bınıyorum cahalım  ;D ;D

Çevrimdışı burak

Otomobil
    GOLF V TOUR
« Yanıtla #21 : 12 Şubat 2010, 14:09:25 »
bide xenon far koyu mavi neredeyse hiç göremiyorum önümü :D daha uzagı gostermesı için ayarlama düğmesi varmı yoksa tamirciyemi goturmem lazım :-X

« Yanıtla #22 : 12 Şubat 2010, 18:34:58 »
farın maviliği kelvin derecesiyle alakalı olduğu için usta da bir şey yapamaz lambalarını değişmeniz gerekebilir mavilik derecesi arttıkça görüş alanı azalıyor aracınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın
« Son Düzenleme: 14 Mart 2010, 10:41:35 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #23 : 13 Şubat 2010, 19:54:21 »
bide xenon far koyu mavi neredeyse hiç göremiyorum önümü :D daha uzagı gostermesı için ayarlama düğmesi varmı yoksa tamirciyemi goturmem lazım :-X
hayırlı olsun. aracımı alırken (2000 model golf) , 98 model 1.8 passat vardı ve içim gitmişti ama sırf vergi ve yakıt yüzünden golfte karar kılmıştım. ne olursa olsun imkan varsa passat başkadır.

Çevrimdışı burak

Otomobil
    GOLF V TOUR
« Yanıtla #24 : 15 Şubat 2010, 16:37:50 »
saolun arkler

« Yanıtla #25 : 13 Mart 2010, 13:35:20 »
Vites konusunda yanlış bilgilendirme yapılmış.
6 ileri vites kutusu sadece B5.5(3bg) kasa yani 2001-2005 aralığındaki passatlarda 1.9 tdi manuel modelinde sunuldu. 1.9 tdi otom.-tiptr. modelinde 5 ileri vites mevcut.
1.8T modelde manuel ve otom.-tiptr. farketmez her ikisi de 5 ileri vites...

Far konusunda aracın highline olduğu için, orjinal bi-xenon farlar bulunmakta. 4300K değerinde D2S far ampülleri mevcut. Aslında bu far koyu değil beyaz-sarı aralığında bir renkte yanar fakat senden önceki sahibi far ampüllerini değiştirdiyse koyu yanıyor olabilir.
Far yükseklik ayarı yapamazsın, aracın kendisi otomatik olarak yapar. Örneğin farlar açıkken bagaj kısmına birkaç kişi bastırırsa yada arka koltuklara birkaç kişi oturursa farların otomatik olarak ayar yapar, yüksekliğini ayarlar. Aynı şekilde yokuş aşağı ve yukarı giderken yolun durumuna göre ayar yapar. Yine eğer performanslı kullanımlarda da aracın önü şahlandığı için otomatik ayar yapar  :D
Highline konusunda merak ettiklerin olursa yardımcı olmaya çalışırım...
Aracın hayırlı olsun, güzel bir seçim, güle güle kullanman dileği ile...

Çevrimdışı burak

Otomobil
    GOLF V TOUR
« Yanıtla #26 : 18 Mart 2010, 20:56:25 »
Vites konusunda yanlış bilgilendirme yapılmış.
6 ileri vites kutusu sadece B5.5(3bg) kasa yani 2001-2005 aralığındaki passatlarda 1.9 tdi manuel modelinde sunuldu. 1.9 tdi otom.-tiptr. modelinde 5 ileri vites mevcut.
1.8T modelde manuel ve otom.-tiptr. farketmez her ikisi de 5 ileri vites...

Far konusunda aracın highline olduğu için, orjinal bi-xenon farlar bulunmakta. 4300K değerinde D2S far ampülleri mevcut. Aslında bu far koyu değil beyaz-sarı aralığında bir renkte yanar fakat senden önceki sahibi far ampüllerini değiştirdiyse koyu yanıyor olabilir.
Far yükseklik ayarı yapamazsın, aracın kendisi otomatik olarak yapar. Örneğin farlar açıkken bagaj kısmına birkaç kişi bastırırsa yada arka koltuklara birkaç kişi oturursa farların otomatik olarak ayar yapar, yüksekliğini ayarlar. Aynı şekilde yokuş aşağı ve yukarı giderken yolun durumuna göre ayar yapar. Yine eğer performanslı kullanımlarda da aracın önü şahlandığı için otomatik ayar yapar  :D
Highline konusunda merak ettiklerin olursa yardımcı olmaya çalışırım...
Aracın hayırlı olsun, güzel bir seçim, güle güle kullanman dileği ile...
tşkler
« Son Düzenleme: 18 Mart 2010, 20:56:35 Gönderen: burak »

« Yanıtla #27 : 28 Mart 2010, 23:59:35 »
Arkadaşlar yeni konu açmak istemedigim için yazıyorum 2001 model Volkswagen passat 1.8 T comfortline araç sahibiyle irtibattayım.Daha önce vw kullanmadım.Astra classıc kullanıyordum lpg taktırdım ve pişman olup arabayı sattım.Bu araçta lpg var ama marka sormadım henüz en iyi uyum saglayan hangi markadır.Birde burak arkadaşımın highline'ndan farklı olarak söylenebilecek bilgi varsa beni mutlu edersiniz.  :)