Gönderen Konu: passat 1.8 t highline yardım lutfen cok acil  (Okunma sayısı 40588 defa)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Ynt: passat 1.8 t highline yardım lutfen cok acil
« Yanıtla #14 : 07 Aralık 2008, 23:33:24 »
Hayirli olsun, gule gule kullanmaniz dilegi ile...

@passi kardesim type-r falan yazmissin, pesini birakmadim falan :) Emin misin :D

Çevrimdışı cemal arslan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 08 Aralık 2008, 13:32:54 »
1...ısaretledıgım tuslar ne ıse yarıyor???
2...okla gosterdıgım ve radyo-klımanın yanında 4 buyuk tus var oarlar nıe ıptal???normalde hangı ozellıkler oluyor o tuslarda???
3...kapıda elektıklı ayna dugmesı var ama ısaretle gosterdıgım yer bı ıse yaramıyor bozukmu???
4...gostergede yanan EPC ve yol bılgısayarında yazan seylerı cozemedım ne ıse yarar ve bılgısayardan arabayla ılgılı ayar yapabılıyormuyuz???
5.benım dıkız ayna otomatık karayormu dıkız aynasında bı cubuk cıkıyor...ama dıkız aynanın yarısı sıyah yarısı beyaz ama esıt sekılde deıl yani...acaba bozukmu ??? benı aydınlatırsanız cok sevınırım
1. resim göremediğim için hangi tuşlardan bahsediyorsun anlamadım
2.o boş tuşlar üst modellerde farklı işlevi var
3. ya o tuş sonradan takıldı yada bozuk. acaba o sembol cam kızdırma işareti olmasın ? kışın buzlanmayı ve buharı yok ediyor.
4. göstergede yanan epc açık olduğunu gösterir. eğer araçta arıza yok ise. yol bilgisayarın anlık yakıt 100km de ortalama yakı depodaki yakıt ile alınacak mesafa ortalama sürüş saai ortalama hız gibi bilgileri verir.
5. dikiz aynası bozuk.

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 08 Aralık 2008, 14:03:41 »
tesekkurler eger admın duzeltırse yıne yorum yaparsınız

kapının ustunde donen yuvarlak tusun solunda dıkız aynaları hareket ettırmek ve buhulanmayı onlemek ıcın ama donen tusun sag tarafında bı gosterge var sanırım o aynları otomatık kapatmak ıcın yani öle tahmın edıyorum olabılırmı?...(passatların ust donanımında elektrıklı kapanır dıs dıkız aynaları varmı???) yol bılgısayarı gosterıyor anlık degısımler var.yanlız almanca  :-[  bunu ıngılızce yapmamız mumkunmu???ya bıde bu dıkız aynasını kaca yaptırız :( fıyat ınsallah pahalı deıldır :(
 bıde benım okuduguma gore EPC kotu yakıt-fren musuru-egzoz sorunlarından yanarmıs

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 08 Aralık 2008, 19:20:19 »
Hayirli olsun, gule gule kullanmaniz dilegi ile...

@passi kardesim type-r falan yazmissin, pesini birakmadim falan :) Emin misin :D

kardeşim onun da bastığı 240 bnmkinin de bastığı 240 :)
tabi kalkışta cok cok daha hızlı, ama bi kere kalktıktan sonra
roolingte cok uzatamıyor, sonucta turbo farkı var. tabi daha hızlı ivmelemesi var
sonucta onun için yaratılmış bir araç, ama sunu kastettim bizimki de yanında kotu deil  :tamamdir

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 08 Aralık 2008, 22:46:05 »
abi benım sordugum soruya yokmu delıkanlı-yıgıt cvplıycak yaa

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 08 Aralık 2008, 22:51:06 »
yardım please... fast help me!!! ???

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 08 Aralık 2008, 23:01:22 »
tesekkurler eger admın duzeltırse yıne yorum yaparsınız

kapının ustunde donen yuvarlak tusun solunda dıkız aynaları hareket ettırmek ve buhulanmayı onlemek ıcın ama donen tusun sag tarafında bı gosterge var sanırım o aynları otomatık kapatmak ıcın yani öle tahmın edıyorum olabılırmı?...(passatların ust donanımında elektrıklı kapanır dıs dıkız aynaları varmı???) yol bılgısayarı gosterıyor anlık degısımler var.yanlız almanca  :-[  bunu ıngılızce yapmamız mumkunmu???ya bıde bu dıkız aynasını kaca yaptırız :( fıyat ınsallah pahalı deıldır :(
 bıde benım okuduguma gore EPC kotu yakıt-fren musuru-egzoz sorunlarından yanarmıs

passatta elektrıklı kapanır dıs dıkız aynalar var kardeşim ama dediğin gibi üst donanımlarda
yol bilgisayarı ingilizce yapabilirsin ama bunu sadece servis yapabilir, servise gotur yapsınlar
dikiz aynasını kaça yaptırırsın bilmiyorum kardesim
esp deil e abs ışığı surekli yanarsa fren müşüründen de olabilir kardeşim

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 09 Aralık 2008, 15:04:14 »
abi cok saol dıkız aynası olayı tamam.arac comfotlıne mıs ogrendım bıtek hıglıne de oluyomus...yazılım olayıda yattı 150-200 mus servıste okadar veremem malesef :( smdı aracta bıkac eksık var yada bozuk.fıyatlarını bılenler solerse sevınırım yada yardım ederse... :) :) :)

1.arac kliması ön tarafa vermiyo(ön camı ısıtan)normalde klımayı dırek on cama yonlendırsen calısıo o ama hem kabin ıcıne hem cama verınce calısmıo...
2.karatmali iç dikiz  bozuk ve ön camada tas geldı ve catladı :(
3.m.kilıtte bı sorunmu var bılmıyorum ama cok seslı sekılde kapanıo carpıo resmen... m.kılıde basıom tak dıe kapanıo ve bazende sofor kapısı kapanmıo...
4.bıde kaput acılınca kendı kalkıyor amortıosrlu ama arka kalkmıo nıe ondada amarttısor var???

sızı cok rahatsız edıyorum ama bıkac son sorum daha var

---klımadakı econ tusu ne ıse yarıyor???
---bıde comfotlarda esp yada asr olması gerekmıo mu??? aracı denedım bıraz kalkısta yuklenınce cok rahat patı cekıo aslında hosuma gıttı cekısı ıyı baya ama bana bu pakette asr yada esp olur dedıler???

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 09 Aralık 2008, 15:24:15 »
otomatik kararan dikiz aynası yaklaşık 500 ytl.

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 09 Aralık 2008, 15:26:29 »
haaabı bıde EPC ısıgı normalde yanmıo kontagı cevırdıgımde yanıo calırken yanmıo sorun ne olabılır???

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 09 Aralık 2008, 16:52:48 »
yazmayı unutmuşum, eğer aracında otomatik kararan dikiz aynası varsa ön camda yağmur sensörüde mevcut. kısacası normal camdan daha pahalı.
climatronik, golf 4 bölümünde en üstte sabit konularda mevcut oradan bilgi alabilirsin.
bağaj kapağı kaldırınca geri mi düşüyor orasını anlamadım, ama amortisörleri patlak olabilir.
kapının kapanmama nedeni kapı switchinin arızalanması olabilir, kapı açıldığında açılan kapının içindeki lambanın yanması lazım.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2008, 17:00:06 Gönderen: MK-IV 35 »

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 09 Aralık 2008, 17:28:32 »
saolasın bırol abi
bagajın kendı kalkması gerekmıyomu ??? kalkmıo.elle kaldırıyom ama dusmuyo kapak sadece kendı kalkmıo ve amartısorlu oldugu halde guc kullanark kaldırıyorum.aracta yagmur sensoru oldunu bılıyorum ama dıkız aynası cok pahalıymıs ya :( kapı ısıgınında yanıp yanmadıgına dıkkat etmedım bı bakım ama m.kılıt cok seslı kapanıo nıe ole sankı sonradan takılmıs gıbı emanet duruyo.tak diye kapanıyor.

pekı esp asr olayını bılıomusun bı fıkrın varmı?

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 09 Aralık 2008, 17:50:21 »
esp nin düğmesi olması lazım diye biliyorum.
asr vardır bence 1.8T olduğu için. aslında bilgisayara bağlansa ne var ne yok çıkar.

dikiz aynası evet çok pahalı, tamiride mümkün değil malesef.
ama ayna çok bozuksa, iç kısmını normal ayna ile değiştirebilirsin. hatta koyu renkli olanlar var (ismini çıkaramadım) onlardan kestirirsen daha iyi olur ışık gözünüde almıyor. 10-20 lira gibi bişeye halledebilirsin.
ama orjinal olsun diyosan bu fiyata razı olmak gerekiyor.

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 10 Aralık 2008, 10:55:04 »
abi sanırsam gecmıs yazılanları okumadın :D
arac (2000 model 1.8 comfortlıne) aldım 1.8T alcaktık nasıp olmadı...
ayrıca arac 108binde ve sıralı sıstem var arac gri renkte...

dıkız aynası rahatsız eden tek sey yarısı sıyah yarısı normal renk...senın dedıgın gıbı sıyah ayna taktıcaz en ıyısı...klıma olayına da golf 4 forumundan hallettım saol

peki bu bagaj kapagı ve EPC olayını bılıomusn???buna yorum yapmamssın
 bılıyorum bole resımsız olmuyo ama 3 gundur resım eklemeye calsıyorum ama bı turlu upload edemedım.sız hangı sıteyı kullanıyonuz upload ederken ???