Gönderen Konu: Passat 1.8 t bakımı  (Okunma sayısı 3818 defa)

Çevrimdışı brhm_shn

•  
    • Profili Görüntüle
Passat 1.8 t bakımı
« : 29 Haziran 2012, 21:30:46 »
Arkadaşlar aracımı yeni aldım. Ağır bakımları 170 binde yapılmış ve araç şu an 185 bin'de. Aracımı bakıma sokmayı düşünüyorum, 15 bin km'de neler değişmeli?
Ek olarak Tarsus'lu olup bana bu civardan iyi bir volkswagen özel servisi önerebilecek olan var mı?

Çevrimdışı lancelot

• Profili Görüntüle
Ynt: Passat 1.8 t bakımı
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2012, 11:07:17 »
eğer ağır bakımları yapıldıysa  sadece yağ ve filitreleri değişitrebilirsin. aklıma başka bişi gelmiyor.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2012, 11:27:13 »
tarsus sanayide serkan usta var, bir kere mecburiyetten yolum düştü, adamcağız o kadar ilgilendiki gecenin bir yarısı dükkanı tam kadro açtı, tam kadro ilgilendi, parçacıyı bile açtırdık ve o kadar kişi çalıştı çok komik bir ücret aldı, senelerdir gittiğim ustamı bile ben o kadar sevmedim, tarsusta iseniz kesinlikle başka birine emanet etmeyin aracınızı derim.ayrıca volkswagenin de piridir, genç birisidir.

kartını bulamıyorum, o yüzden biraz sora sora bulmanız gerekecek sanırım.

gece bobin yakmış golfün sahibi alper tavsiye etti derseniz hatırlar, hatırlamazsa o değildir zaten, verebileceğim tek ipucu bu.

bulamazsanız akşam üstü 1-2 telefonla numarasını alırım

ağır bakımları yapılmış ise aracının ön takımlarına ve akslarına bir baktır derim, sürpriz çıkabiliyor
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2012, 11:28:29 Gönderen: boralp »

Çevrimdışı brhm_shn

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2012, 14:40:56 »
Alıntı
eğer ağır bakımları yapıldıysa  sadece yağ ve filitreleri değişitrebilirsin. aklıma başka bişi gelmiyor.

Çok teşekkür ederim, dediğiniz gibi yağ ve filtreleri değiştirdim, onun dışında problem çıkmadı.  

Alıntı
tarsus sanayide serkan usta var, bir kere mecburiyetten yolum düştü, adamcağız o kadar ilgilendiki gecenin bir yarısı dükkanı tam kadro açtı, tam kadro ilgilendi, parçacıyı bile açtırdık ve o kadar kişi çalıştı çok komik bir ücret aldı, senelerdir gittiğim ustamı bile ben o kadar sevmedim, tarsusta iseniz kesinlikle başka birine emanet etmeyin aracınızı derim.ayrıca volkswagenin de piridir, genç birisidir.

kartını bulamıyorum, o yüzden biraz sora sora bulmanız gerekecek sanırım.

gece bobin yakmış golfün sahibi alper tavsiye etti derseniz hatırlar, hatırlamazsa o değildir zaten, verebileceğim tek ipucu bu.

bulamazsanız akşam üstü 1-2 telefonla numarasını alırım

ağır bakımları yapılmış ise aracının ön takımlarına ve akslarına bir baktır derim, sürpriz çıkabiliyor

Alper Bey ilginize teşekkür ediyorum. mesajınızı yeni gördüm,sanayide başka bir ustaya gitmiştim menmun kaldım diyebilirim ama bir dahaki bakımlar için tavsiyenizi dikkate alacağım.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2012, 14:41:47 Gönderen: brhm_shn »