Gönderen Konu: passat 1.8 otomatik  (Okunma sayısı 20470 defa)

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
Ynt: passat 1.8 otomatik
« Yanıtla #14 : 16 Kasım 2012, 09:13:54 »
arkadaslar ben passat kötü arabadır falan demedım dıkkat edersenız sadece demek ıstedıgım su,15 yasında bır araca 20 bin lira yatırmak bana zengın ısı gelıyo dar butcelı ınsanın yapacagı bır ıs degıl bı punto alırsın veya bı megane alırsın belki volkswagen konforunu bulamazsın ama kafan rahat olur masrafın olmaz ama butcen vardır alırsın yenı jetta veya yenı passat ona tabıkı aynı fıyatlarda bı alternatıf sunmak zor.ayrıca passatın bu modelinin üzerine 4 yeni kasa cıkarttı suan kı aracların arasında bıraz gerı kaldı bu arac ben artık istanbul ve buyuk sehırlerde pek goremez oldum sanırım koylere kasabalara cekıldı artık sehre ayak uyduramaz.
tespitlerinize katılıyorum + bu modeldeki arabalar kapalı kutu eğer çok km yapılması düşünülüyorsa her an süpriz masraf çıkarabiliyor
ama şunada şapka çıkarırım arabayı sıfır ben aldım 10 yıldan beri kullanıyoruz o zaman vw gerçekten parasının karşılığını verir.
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #15 : 17 Kasım 2012, 10:27:35 »
arkadaslar ben passat kötü arabadır falan demedım dıkkat edersenız sadece demek ıstedıgım su,15 yasında bır araca 20 bin lira yatırmak bana zengın ısı gelıyo dar butcelı ınsanın yapacagı bır ıs degıl bı punto alırsın veya bı megane alırsın belki volkswagen konforunu bulamazsın ama kafan rahat olur masrafın olmaz ama butcen vardır alırsın yenı jetta veya yenı passat ona tabıkı aynı fıyatlarda bı alternatıf sunmak zor.ayrıca passatın bu modelinin üzerine 4 yeni kasa cıkarttı suan kı aracların arasında bıraz gerı kaldı bu arac ben artık istanbul ve buyuk sehırlerde pek goremez oldum sanırım koylere kasabalara cekıldı artık sehre ayak uyduramaz.
valla 4 yeni kasa çıkarttıgı aşıkar ama yeni kasa otomatik bi passat alacak parası olsa sanırım bu konu açılmazdı.sadece yaş odaklı yorum yapmak çok yanlış elbette gönül ister hem vw olsun hem 2012 olsun öyle polo falan değil olmuşken passat olsun dizel olsun otomatik olsun vs vs.:) he bütçeye göre markalara yönelinir fakat Vw ye bindikten sonra insan çok seçici oluyor 2012 model arabada 40 tane kusur buluyorum elimde değil.

Çevrimdışı ZL1155

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Bora 1.6 Comfortline
« Yanıtla #16 : 07 Ocak 2013, 20:38:55 »
arkadaşlarım tekrar merhabalar bahsettiğim aracın linkini koydum bu aracı ankarada nereye gösterebilirim yardımcı olur musunuz ankarada tanıdık ustam falan yok da..   araç bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-hatasiz-passat-105656716/detay/
Üzerimize kılıç çekilmedikçe, vatanımıza girilmedikçe, milletimiz cefa çekmedikçe, bizden kimseye zarar gelmez..