Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Passat 1.6 TDİ Mİ WWCC 1.4 TSİ MI  (Okunma sayısı 3402 defa)

Passat 1.6 TDİ Mİ WWCC 1.4 TSİ MI
« : 08 Kasım 2012, 22:57:01 »
Merhaba arkadaslar.bu 2 araç arasında kaldık kardesım engelli ötvsiz araç almayı dusunuyoruz passat 53.000 tl CC 58000 tlye geliyor.mantık passat gönül CC diyor.siz ne dersınız.suan megane 1.5 dizel kullanıyorz dizel arac cok rahat gercekten passatada rahat bınerız dıye dusunuyorum ama babamında benımde passatın arka tasarımı hosumuza gıtmıyor CC nin arkadakı goruntu bozuklugunu gıderdıgını dusunuyoruz.önü ikisininde harıka fakat arka gorunus hos değil.fıyatları yakın fakat CC nin yakıtı korkutuyor bizi.km 50 kurus yakabılır fakat passatla bu yarı yarıya neredeyse inecek.passatı alırsak arkadan goruntusu hep ıcımızde bı burukluk olarak kalacak.konfor bakımından pek fark oldugunu dusunmuyorum performans acısından 1.6 tdı passatla kıyaslamak cok sacma olur.kullananlar ve bılgısı olanlar yazabılırmı acaba.yakıt konusu çok önemli sizce CC cok uzermı bızı.

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
Ynt: Passat 1.6 TDİ Mİ WWCC 1.4 TSİ MI
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2012, 13:18:50 »
Her konuda cc diyorum amcamda 2012 model beyaz renk 1.4 tsı 160 hp 240 tork var turbo ve kompresör 7 ileri dsg çok süper bir araç panaromik sunrof var çok klas bir araç ayrıca bu yıl makyajlamışlar cc'yi çok hoş bir araç,passattan çok farklı işçilik ve dizayn olarak.Dizel elbette az yakacaktır bu araçtan fakat bundaki ataklığı yaşatmıyacaktır.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen