Gönderen Konu: Navigasyonumu neden degistiremiyorum?  (Okunma sayısı 2470 defa)

Çevrimdışı sergeyyuliyanov

• Profili Görüntüle
Navigasyonumu neden degistiremiyorum?
« : 06 Ekim 2012, 21:11:12 »
Slm arkadaslar, 2006 model Passatim var. Gecen ay izin donusu evimin onundeki park halinde bulunan aracimdan cam kirilmak suretiyle RNS300 navigasyonumun calindigini gordum. Cok sukur full kaskom vardi ve sigorta herseyimi karsiladi. Servise goturdum ve herseyimi yeniymis gibi yapacaklarini soylediler. Ancak ben RNS300 yerine RNS310 taktirmak istedim, ustu ne ise veririm diye de ekledim. Servis elemani bana eski navigasyonum RNS300un  vw'in orijinal parcasi oldugunu ve ciktigi tarihte takildigini soyledi. Ancak RNS310 aracimin uretim tarihinden daha sonra uretildigini ve takmalari halinde aracimda klima arizasi veya airbak arizasi gibi arizalar basgosterebilecegini soyledi. Bu nedenle garanti veremeyeceklerini ve takmayacaklarini da ekledi. Ben de korktum dogrusu ve yenisini taktirmadim. Benim anlayamadigim, boyle bir sacmalik nasil olur? Bilgisi olan arkadaslar varsa yazsin lutfen......

Saygilarimla...... :-[

Çevrimdışı urald

• Profili Görüntüle
Ynt: Navigasyonumu neden degistiremiyorum?
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2012, 16:34:48 »
Bunu size yetkili servis söylediyse (bence tuhaf bir açıklama bu aletin airbaglerle ne ilgisi var) Doğuşun teknik grubuna ve VW Almanya ya yazabilirsiniz. Size mutlaka mantıklı bir cevapla dönerler. Saygılarımla.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2012, 17:16:14 »
parasını sizden almadıkları için uğraşmak istememiş olabilirler :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Ekim 2012, 20:11:04 »
Adamlar MKIV e RNS510 döşüyor arkadaş saçmalığa bak.