Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kaputta vernik atması  (Okunma sayısı 5950 defa)

kaputta vernik atması
« : 10 Temmuz 2011, 03:34:34 »
arkadaşlar 99 colarodo Red aracımın kaputunda vernik atmaları var ve benim sinirlerimi alt üst ediyor. Bir yanım yaptır diyor bir yanım piyasadaki ustalara güvenemiyor. Sizin bildiğiniz gerçekten renk tonunu tuturabilecek usta varmı ? eğer bu onarım ( veya boyama ) işinden mamnun kalırsam bi kaç değişik parçada oluşan küçük taş lardan kalma boya kalkmalarınıda yaptıracagım.

Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim herkese iyi forumlar :)

Ynt: kaputta vernik atması
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2011, 08:28:58 »
ustam var işine ve işçiliğine kefilim ama tuzludur. Sadece BMW,Mercedes ve Audi çalışıyor. En son 3 sene önce 4 parça boyayı 800'e yaptırmıştım :) İşim iyi olsun parası önemli değil diyorsan yönlendireyim seni

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2011, 13:55:34 »
vernik atmasınıın kurtulusu yok tekrardan boyanmasıı gerekııyo malesef :(

« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2011, 23:11:47 »
benim problemim kaputla ilgili hocam :) birde bazı yerlerde küçük küçük atmalar var, kuşlar sağolsun :) NAsıl yapıyorlarsa :D  şöle 350 450  olursa çok güzel olur :D

« Yanıtla #4 : 09 Eylül 2011, 17:23:28 »
Benim 2004 passat ta vardı aynı sorun. arabanın her yanında vardı servise götürdüm. Dedilerki garanti kapsamında Almanya ile yazışacağız.Onay verirlerse ücretsiz boyarız ama zaman alır. Bende kendi beklemedim kendim boyattım tavan dahil. Şimdi satarken diceklerki niye boyandı bu araba bende her yerin fotosunu aldım. Anlıyacağın vernik atığının çaresi yok.