Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kahrolası ankara sigorta !!!  (Okunma sayısı 7652 defa)

Ynt: kahrolası ankara sigorta !!!
« Yanıtla #14 : 06 Ekim 2011, 20:14:27 »
bu arada arkadaşlar pazartesi günü aracımı tamire bırakmıştım.hala çıkmadı cumartesi belki diyorlar.offff offff

« Yanıtla #15 : 07 Ekim 2011, 22:08:39 »
saolasın bilgi için
tekrardan geçmiş olsun
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı necati1234

• 2000 Passat TDI 1.9 C.line Euro 3 !
« Yanıtla #16 : 08 Ekim 2011, 00:35:17 »
bende ankrara sigortayı tercih ediyorum ! :( başuıma şükür biişi gelmedı ama .bilgilendirme için teşekurler geçmiş olsun!

« Yanıtla #17 : 08 Ekim 2011, 23:55:57 »
bende ankrara sigortayı tercih ediyorum ! :( başuıma şükür biişi gelmedı ama .bilgilendirme için teşekurler geçmiş olsun!
vuran için sorun olmasa gerek.asıl mesele vurulan araçta.
aracım nihayet geldi bugün yani ben gittim aldım gitmeseydim çıkacağı yoktu.tamponu yerine oturtmak bayağı uğraştı ustalar.sağı solu tam oturmadı bir şekilde silikon felan ahllettiler sağ olsunlar.boya farkı bariz belli oluyor.ne diyelim cana gelmesin mala gelsin.tüm arkadşlara kazasız belsız günler.

« Yanıtla #18 : 30 Ekim 2011, 19:42:14 »
Ankara sigortanın böyle olduğunu ben 2005 te öğrenmiştim. O zamanın parasıyla 1800 tl tutan faturalı masrafa karşılık, 1300 tl para gönderilmişti. Sebebi de şu imiş, her parçanın tek rayiç değeri varmış, ister o değerden ucuza al, istersen pahalıya ( ki bunu parçalar alınmadan önce söylemiyorlar) Ucuza alırsan aldığın kadar para veriyorlar ( yaklaşık 2 ay sonra ) pahalıya alırsan onların belirlediği parça fiyatı üzerinden para veriyorlar.
Siz siz olun Ankara sigortanın ne kaskosunu ne trafik sigortasını kullanmayın. Tecrubeyle sabittir.