Gönderen Konu: işte türünün son örneği en kıral kasa  (Okunma sayısı 11111 defa)

Çevrimdışı KaYa_21

• Profili Görüntüle
işte türünün son örneği en kıral kasa
« : 19 Haziran 2009, 11:18:46 »
buda benim candostum 2005 grafit mavi 1.6 exculusive tek sorunu var çok çabuk kirleniyo ;D ;D ;D
bu kasayı beğenenler yazsın

« Son Düzenleme: 19 Haziran 2009, 12:22:36 Gönderen: SPoRTeXHauST »

Çevrimdışı reisreis

• Profili Görüntüle
Ynt: işte türünün son örneği en kıral kasa
« Yanıtla #1 : 19 Haziran 2009, 13:33:40 »
bu kasaları bende beğeniyorum

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Haziran 2009, 13:36:51 »
taş gibi araba, keyifli sürüşler  ;)
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Haziran 2009, 14:03:52 »
Maşallah Allah nazarlardan saklasın, güle güle kullanmanız dileği ile...
Fakat nikelajlı plakalıklar, nikelajlı kapı şeritleri ve kapı kolları ile aracı gereğinden fazla nikelaja boğmuşsun.Bence hoş olmamış, orjinal hali ile daha hoş durur bence.

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Haziran 2009, 14:44:51 »
Babamında aynısından var samoa kırmızısı 10 numara araba ama araçta beğenmediğim şeyleri soracak olursanız orjinal jantların sökülmüş olması + nikelajlı orjinal olmayan kapı bantları ve kapı çıtaları.

Çevrimdışı erdem2179

• erdem2179
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk3 gti
« Yanıtla #5 : 19 Haziran 2009, 15:24:16 »
passat,ın hangi kasası kötü ki 
Mk3 gti

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Haziran 2009, 19:10:12 »
nikelaj dısında araba 10 numara
kazasız belasız

Çevrimdışı Hakanzone

• Exclusive
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 22 Haziran 2009, 09:03:54 »
Ben de Exclusive var.kral arababenım de en begendım kasa B5,5

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 22 Haziran 2009, 11:32:00 »
Dış görünüm olarak benimde en beğendiğim kasa fakat yol özellikleri olarak yeni kasalar çok daha güzel.Bizim kullandığımız B5.5 ların direksiyonu sert geliyor bana, keşke bunlarda da elektro servo direksiyon olsaymış.Bir de yol tutuş konusunda bazı sıkıntıları var, aracımla limitlerde girdiğim virajlara yeni kasa passat ile çok daha rahat girilebiliyor...Bunun dışında negatif bir yanını göremedim ben.

Dün Antalyada idim, malum çok sıcak.Klima ile ilgili problemlerim vardı, gaz bastırdım problem çözüldü fakat klimanın halen tam anlamıyla buz gibi soğutmasını sağlayamadım.Gaz basarken kaçak kontrolüde yapıldı 2 defa, yani kaçakta yok ama klimanın halen tam anlamıyla randımanlı çalıştığını sanmıyorum.Acaba polen filtresi yada başka birşeyleri daha değiştirmem mi gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim...

Çevrimdışı KaYa_21

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Haziran 2009, 12:19:53 »
klima soğutmuyorsa bu farklı sorunlardan olabilir gazını doldurduysan ve halen soğutmuyorsa, radyatör pervanelerinin birinin arızalı olmasıda klimanın düzğün çalışmasını engeler onları kontrol ettir radyatör üzerinde birikmiş toz ölü böcekler vs. bunları temizletip öyle dene eger sorun yine devam ederse tahrik kayışını kontrol ettir gereğinden fazla gevşekse klima yeterince soğutmaz bu dediklerimi dene kliman on numara olacaktır ;)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Haziran 2009, 13:48:15 »
klima soğutmuyorsa bu farklı sorunlardan olabilir gazını doldurduysan ve halen soğutmuyorsa, radyatör pervanelerinin birinin arızalı olmasıda klimanın düzğün çalışmasını engeler onları kontrol ettir radyatör üzerinde birikmiş toz ölü böcekler vs. bunları temizletip öyle dene eger sorun yine devam ederse tahrik kayışını kontrol ettir gereğinden fazla gevşekse klima yeterince soğutmaz bu dediklerimi dene kliman on numara olacaktır ;)

Teşekkürler Kaya Bey.
Radyatör temizliğinin klimaya yarar sağlayacağını ilk defa duyuyorum  :) Servise gidersem kendilerine ilteceğim.
Polen filtresinde mi bir sorun var diye düşünüyordum ama en son bakım için yetkili servise gittiğimde (1 ay önce falan) polen filtresini değiştirmişler.Sorun onda da değil büyük ihtimal...Bakıcaz artık bi çaresine.

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Haziran 2009, 11:28:48 »
klima radyaöründen bahsediyor,yine yanlış olmasın klimların ayrıca radyatörü var halil abi

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 25 Haziran 2009, 11:29:41 »
Babamında aynısından var samoa kırmızısı 10 numara araba ama araçta beğenmediğim şeyleri soracak olursanız orjinal jantların sökülmüş olması + nikelajlı orjinal olmayan kapı bantları ve kapı çıtaları.
aynen bencede  :tamamdir

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 25 Haziran 2009, 14:16:49 »
klima radyaöründen bahsediyor,yine yanlış olmasın klimların ayrıca radyatörü var halil abi

Tamam devrancım teşekkür ederim. Genellikle bizim kasa ve bir önceki B5 lerin kliması diğer araçlara göre daha az soğutuyor diye söylentiler var ama bana saçma geldi. Sonuçta d segmenti kaliteli, sayılacak araçların klimasında böyle birşey olacağını sanmıyorum. Isparta ya gidersem söylediğiniz şeylere serviste baktıracağım...