Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: elle yapılandırma  (Okunma sayısı 4456 defa)

elle yapılandırma
« : 17 Haziran 2011, 00:22:57 »
merhaba arkadaşlar istedimki herkes kullandığı araçlar ilgili elle yapılandırma ayarlarını buradan paylaşsın mesele araç çalışırken tüm çamlar kalıyken söför tarafındaki cam kaldırma düğmelerinini dördünü birden yukarı kaldırım 5 saniye beklenince tek hamlede açıılma devreye giriyormuş.gibi kısa bilgileri burdan paylaşsak olurmu ?ikinci örnek kapıları anahtardan kapattınız bir kaç saniye kilitlediğiniz pzisyonda bekleyin camlar kendi kapanır gibi mesala :)

Ynt: elle yapılandırma
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2011, 12:49:32 »
kimse beğenmedi galiba bari bir tane yazayım.kapılarınızı anahtarla açarsanız kilitler açılınca anahtarı oynatmadan bekleyin camların hepsi açılacaktır:)

« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2011, 13:33:11 »
KARDEŞ BUNLARI ŞİMDİ BENİM OĞLUM ARKADAŞLARINA ANLATIYOR:)
BİZİM arabamızda şöyle özellik var diye,
bunlar kimseyi tatmin etmez.
ama ben sana bi kaç çarpıcı özellik söyleyeyim.
farları açınca o far çevirme anahtarını kendine doğru çek sisleri yakarsın. avrupada bu sisleri kullanmak yasak.
eğer araç lpgliyse kontağı açıp elini lpg düğmesine basıı tut ve çalıştır araç direk lpg de çalışıyor bi özellikte burdan ;)
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

« Yanıtla #3 : 21 Haziran 2011, 00:16:43 »
amaç aracın özelliklerini teşhir etmek değil elbette  paşa keyfiniz bilir o zaman kaldırsınlar konuyu olur biter.bence hiç sorun değil.

« Yanıtla #4 : 21 Haziran 2011, 01:26:04 »
merhaba arkadaşlar istedimki herkes kullandığı araçlar ilgili elle yapılandırma ayarlarını buradan paylaşsın mesele araç çalışırken tüm çamlar kalıyken söför tarafındaki cam kaldırma düğmelerinini dördünü birden yukarı kaldırım 5 saniye beklenince tek hamlede açıılma devreye giriyormuş.gibi kısa bilgileri burdan paylaşsak olurmu ?ikinci örnek kapıları anahtardan kapattınız bir kaç saniye kilitlediğiniz pzisyonda bekleyin camlar kendi kapanır gibi mesala :)

kimse beğenmedi diye değil, yanlış anlamayın, benzer konular olduğu içindir :)

ama o ik bahsettğiniz 4 tuşla yara yaparak tek dokunuş ile cam indirip kaldırma olayını ilk defa duyuyorum, tesadüfi değil ise bence güzel bir özellik, paylaşımınız için teşekkürler. :)

samet hocam size de böyle bir çıkışı yakıştıramadım

« Yanıtla #5 : 21 Haziran 2011, 13:13:40 »
çıkışmadımkiarkadaşlar özür dilerim, yanlış anlamayın beni. benimksi espriydi sdece yoksa bende özellik yazarmıydım hiç, hocamın biraz alıngan tarafınadenk gelmşim galiba özür dilerim tekrardan.
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]