Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ÇOK ACİL YARDIM İSTANBUL  (Okunma sayısı 2107 defa)

ÇOK ACİL YARDIM İSTANBUL
« : 10 Şubat 2012, 14:00:50 »
Arkadaşlar selamlar aracım 2005 passat 1.8T highline2.
Nevşehirde yaşıyorum ancak kısa süreliğine istanbula geldim. Aracımda 2 adet arıza var;
    1- Park sensörü arızası var (cihaza bağlandığında sağ arka sensör hata gibi bişeyler diyor sanırım algılayıcısında sorun var)
    2-Geçenlerde farkettim sağ ön far yıkama motoru çalıştıktan sonra tekrar tamponun içine girmemiş 2cm gibilerinden dışarıda kalmış. ben de elimle epey ittirdim ancak girmedi yerine, daha sonra çektim dışarıya doğru ve suyun püskürdüğü kafa tarafı elimde kaldı.daha sonra yerine taktım ve herşey normale döndü. artık sensör kapağının içine giriyordu :tamamdir Daha sonra dışarı çıktığımda far yıkamayı devreye sokayım dedim we ne göreyim; benim sensörün kafa tarafı resmen fırladı D-100 üzerinde uçtu gitti.şimdi far yıkamayı çalıştırdığımda sağ ön taraftan ileriye doğru bahçe hortumundan su çıkar gibi su fışkırıyor. :o
Bu sorunları nerede kime yaptırabilirim, işin ehli kimdir?
Bugün 2 tane yetkili servisten döndüm çünkü araçta lpg kiti mevcut olduğu için yetkili servisler onarım yapmıyor.ayrıca yetkili servisten sadece park sensörünün sağ arka algılayıcı parçasını alayım dedim 168tl gibi yürek dayanmaz rakamlardan bahsettiler :-X servisten nasıl kaçacağımı bilemedim.
yardımlarını için şimdiden teşekkür ederim.

KONU BAŞLIĞI İÇERİĞİ BELİRTMELİ Kİ İNSANLARIN VAKTİNİ ÇALMAYIN. DÜZELTMEZSENİZ KONU SİLİNECEKTİR.!

Ynt: ÇOK ACİL YARDIM İSTANBUL
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2012, 21:53:05 »
öncelikle geçmiş olsun kardeşim. istanbulda daha rahat bulabilirsin o parçaları dışardan alınıp bi tamirciye taktırabilirsin çokta ustalık istenilen bişey değil far yıkama park sensörüde sanayide elektrikçiler 50/70 TL Arası park sensörlerini komple takıyorlar yanlış hatırlamıyorsam. Far yıkamanın yenisi pahalı gelirse ankarada ostimde ki çıkmacılardan alabilirsin nevşehire giderken  2 dakkada al taktır
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2012, 22:00:31 Gönderen: Erkut71 »