Gönderen Konu: hava sorunu  (Okunma sayısı 4497 defa)

Çevrimdışı sessız

• Profili Görüntüle
hava sorunu
« : 17 Mayıs 2012, 20:06:12 »
arkadaşlar 1.9 dızel aracıma motor yaptırdım fakat radyotore aşırı derecede hava kompıroser gelıyor hortumu patlattı bu konuda bılgısı olan varsa paylaşırsa sevınırım sayğılar

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
Ynt: hava sorunu
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2012, 16:07:52 »
merhaba  yanlış silindir kapak contası ,yüzey taşlandıysa taşlama hatası  veya silindir kapağı sıkma hatası olabilir motor yaptırtırdığınız yere götürüp bırakmaktan başka yapacağınız bir şey yok.
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı satarfaction

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2012, 16:30:57 »
motor kompresyonu radyatör suyuna veriyor oda hortumu patlatıyor..silindir kapak contanda sorun var kesin..silindir kapağınıda baktır.eğikliğine felan...ayrıca silindir kapak saplamalarını torkunu göre sıktır gelişi güzel her arabaya sıktıkları gibi sıktırtma

Çevrimdışı sessız

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2012, 18:06:46 »
aracıma komle motor yapıldı bılokta catlak vardı kaynak yapıldı motor toplandı bu şıkayetten dolayı kapagı soktuk kapak catlak tesstıne gıttı catlak yok tekrar conta degışıp takıldı yıne aynı şekılde hava verıyor acaba bıloktakı yapılan işlemle bır alakası olabılırmı radyotor su haznesı kapagını yarım acıp o şekılde gezıyorum bu şekılde gezmem motora bır zararı olurmu şımdıden teşekkurler

Çevrimdışı ertan yıldız

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2012, 19:25:55 »
büyük ihtimal üst kapak yamuk sökülüp traşlanması gerek tam oturmuyorsa kaçırıyordur yada çift conta koydur

Çevrimdışı sessız

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Mayıs 2012, 23:47:12 »
cıf conta olurmu acaba daha once denedınınızmı acaba bıloktakı kaynakla alakalı bır sorun olabılırmı yakında ust kapagı sokturcem tekrar bır işlem olacak burdan paylaşırım

Çevrimdışı sessız

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Haziran 2012, 20:35:13 »
arkadaşlalar sılındır kapagını sokturdum arac bılok testı yapılacak gomlekler cakılırken gevşek cakılmış olabılır dıye duşunuluyor o yuzden bıloga hava basıp bakıcaklar burdan paylaşıcam yapılan işlemlerı

Çevrimdışı ertan yıldız

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Haziran 2012, 22:16:17 »
büyük ihtimal bloktan olabilir bi arkadaşımın doğanı blok çatlatmıştı aynı seninki gibi olmuştu 3 defa motor inip blok kaynatıldı olmadı en son motor değişti de kurtuldu inşallah seninkide öyle olmaz çok geçmiş olsun

Çevrimdışı senayusta01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 17 Haziran 2012, 01:13:23 »
abicim merhaba ben yeni üyelerden biriyim 2001 com. aldım yavaş yavaş arabaya alısıyorum sizdede aynı rabadan var size bir sorum var driksiyonu cok hafif oynatmalrda saga sola oynatmalrda sanki boşluk varmış gibi elime vuruyor bu normalmi acaba

Çevrimdışı sessız

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Ağustos 2012, 11:57:22 »
arkadaşlar sorunu cozduk paylaşmak ıstedım motor contasını degıştırdır kılındırık conta taktık pıroblem cozuldu ılgılenen arkadaşlara teşekkur ederım