Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: B5 torpido lambasını çıkarttım yayda çıktı resimli anlatacak biri varmı ?  (Okunma sayısı 11345 defa)

arkadaşlar b5 torpido içindeki aydınlatma lambası  yanmıyordu bakmak için çıkartıyordum camı açıldı yay çıktı  sorun yay nere takılıyor ben takacak bi yer bulamadım bilğisi olan varsa yardımcı olabilirmi ?
TDI

bende arka kapı üstündeki aydınlatmayı bozmuştum lamba değiştirecm die :D en güzel çözümü lehimleyerek bulmuştum :D

abicim  yay nere takılıyor bi türlü bulamadım şase yaptı sigorrtalar attı sonra siğorta kutusunun yerini aradam 1  gün boyunca bulamadım baktım olmuyor elektirikciye götürdüm siğortayı yaptı ama adamda yayı takacak bi yer bulamadı  ::)
TDI

yenisini almayı düşünüyorum fiyatı nedir acaba bilğin varmı ?
TDI

alper abide vardır o sanırım alpers3 isimli üye :) yenisini alma lehimlet kurtul bence :D

lehimlersek sürekli açık kalmazmı  ;D
TDI

valla benimki bazen açık kalıyo yani çok zayıf yanıyo ama toptan çözüm oldu :D

Genclik sizi dertten kurtarayım:))))yaysa probleminiz tükenmez kalemin yayını çıkartıp takin tecrubeyle sabit:)Yayda ortadaki düğmenin arkasına takılacak çıkıntı wardir orda ona takacaksiniz haydi is basına sonucu bekliyorum yapabilecekmisiniz:))))))

alpers3  abicim  yay elimde ama   ortaya takılmıyor resimli anlatım yokmu  :D ;D
TDI

« Son Düzenleme: 11 Kasım 2011, 16:13:40 Gönderen: 46gökhan »
TDI

Ankaradaysan gelde halledeyim:)

Önce plastik parçayı üzerinde metal olan parçadaki pime yerleştir. yayın normal duruş şekli (yani oraya takılı değilken) karşılıklı olur Onları birbirine doğru sıkarak yaklaştır ve hizaları birbirini geçsin, yani iyice gerginleşsin, sonra o şekildeyken plastik pimin üzerine yerleştir. Uçlarını da her iki metal kısma dokunsun. Yapılmayacak bişey değil, yapabilirsin.  resim  ortalarda bi yerde.
http://www.passatworld.com/forums/68-b5-garage/240345-glove-box-lamp-fell-apart-pieces-help-me-remount-pics.html
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2011, 00:35:36 Gönderen: csari »

csari abicim çok teşekkür ederim eyw abicim saool  resim çok güzel tarif ediyor abicim eyw
TDI