Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: !!!!ARKADAŞLAR ACİL YARDIM!!!!!  (Okunma sayısı 10534 defa)

Ynt: !!!!ARKADAŞLAR ACİL YARDIM!!!!!
« Yanıtla #14 : 08 Şubat 2009, 12:08:33 »
tamam abi anlatırım ayıpsınız suan daha toplamadım 1 2 saata toplucam...sıtede anlatrırım ayrıca ızmırdekı bulusmada gelen arkadaslara da gosterırım nasıl soktugumu taktıgımı ... en gec yarın resımler sıtede

« Yanıtla #15 : 08 Şubat 2009, 12:09:58 »
ben bı problem olcagını sanmıyorum ben 1 2 gun kullanırım ses gelırse solerım sıze ama duzgun dagıtıp toplayan ıcın sorun olmaz dıye dusunuyorum...bıraz el beceresı olan sokebılır ...  :tamamdir

« Yanıtla #16 : 09 Şubat 2009, 19:36:21 »
kardeşim taktırdın mı dosemeleri?
giremedim nete yazamadım kusura bakma

« Yanıtla #17 : 09 Şubat 2009, 23:51:57 »
onemlı deı abi... dosemeler tamamda daha ustune takmadım dosemelerın kuruması lazımdı...bıde ızmırde 3 gundur fena yagmur var bılıyon kapalı yerımız olmadıgı ıcın takamadım...yarın takarım inş..

« Yanıtla #18 : 11 Şubat 2009, 13:39:41 »
ok kardesim kolay gelsin sana
bitince resimleri gonder bakalım nasıl olmuş
bu arada nerden temin ettin döşemeleri, ne kadara mal oldu
paylaşta lazım olabilir arkadaslara

« Yanıtla #19 : 11 Şubat 2009, 19:10:48 »
abi arabaya kapılar takıldı ve bııtı guzel oldu gıbı... bıde sızın fıkırlernızı alıcam dosemelerı kımse degıtrmek ıstemıyo cunku dosemelerde sıkıntı oluyomus...sebebı oraya elastık bı doseme kullanmıslar pıyasadaki dosemeler elastık degıl yanı esnemıyo...adam yaparım dedı ama 3-5 ay sonra sagdan soldan doseme atarsa ben karısmam degınce kendı dosemelerını bastan yapısttrdık adamlar 4 dosemeye 50 tl aldı sadece yapıstırmaya!!!  >:(  fıyatlar çok uçuk ... bırısı opel vektranın orj. kapı dosemesını takarım dedı 80 ıstedi  :( yani anlıcagınız guzel bısı ısteyen en az 80-100 gıbı bı parayı gozden cıkarcak  :)

neyse döşeme 50
kapı kolu boyaması :

marshall veya casatı boya 1adet sprey 7 ytl(bunu sıyah yada mat sıyah kullanabılırsınız zevkınıze gore)
bıde sprey astar 1adet 6 ytl(astar dedıgım bıldımızı beyaz sprey)
ve 1 numara zımpara... ben normal kullandım ama sulu zımparayla cok daha guzel oluyomuş...

bu h.sonuna kadar fotolar gelıcek... fotograf makınam arkadasta kaldıgı ıcın fotoları malesef şuan atamıcam

« Yanıtla #20 : 12 Şubat 2009, 00:20:30 »
bn bi tane döşemeci tanıyorum buca da
işcilği 10 numara adamın, orjinalden daha orjinal daha gusel
döşeme yapıo vallahi ben gozlerime inanamamıştım ilk gorduğumde :)
tabi fiyatı da ona gore biraz tuzlu 200 mü 300 muydu tam hatırlamıorum
eğer istersen her yeri yapıo aklında bulunsun
istersen sole numarasını bulurum

« Yanıtla #21 : 12 Şubat 2009, 11:20:31 »
abi zaten bu kapı ıclerını yapıstrdı ama sımıdılık ıdareten... cok ıcıme sınmedı.sen numarayı bulabılırsen cok sevınırım yaza kapı dosemelerını ve belkı koltuk dosomlerınıde kaplatırım sımdı bılmıyorum tam olarak ...

« Yanıtla #22 : 12 Şubat 2009, 12:51:17 »
hayber oto:
0232 487 50 20

« Yanıtla #23 : 12 Şubat 2009, 21:02:37 »
saoaslın abı yaza dogru yaptırcaz bısıler artık

« Yanıtla #24 : 16 Şubat 2009, 11:53:03 »
Devran ne oldu fotolar...